رویدادها فین‌تک (FinTech)

نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی فین‌تک برگزار می‌شود

دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی فین‌تک
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی فین‌تک از ۱۸ تا ۲۰ اسفندماه در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز نوآوری و فناوری فناپ، نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی فین تک، با هدف حمایت از تجاری‌سازی ایده‌های نو، حل مسائل جدید و معرفی استارت‌آپ‌های فناوری‌های مالی همچون بانکداری، پرداخت الکترونیکی و بورس به مدت سه روز از ۱۸ تا ۲۰ اسفندماه سال جاری در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.

شرکت فناپ با حمایت بانک پاسارگاد، همت مرکز نوآوری و فناوری و همکاری شرکت‌های داتین، اتیک و پارسا در نظر دارد این رویداد را با عنوان نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی (فین‌تک) برگزار و به چالش حل مسئله، هکوان، استارت‌آپ وان و نمایشگاه استارت‌آپ‌ها بپردازد.

از اهداف عمده این رویداد می‌توان به آموزش و ترویج فناوری مالی و شناسایی تیم‌ها و استارت‌آپ‌ها اشاره کرد.

از تمامی علاقه‌مندان به شرکت در بخش‌های برنامه‌نویسی، طراحان رابط و تجربه کاربری، متخصصان کسب‌وکار و صاحبان ایده‌های نو دعوت می‌شود در این رویداد حضور یابند.

افراد می‌توانند برای اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت‌نام، به سایت این رویداد به نشانی www.fintechfest.ir مراجعه کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */