راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

خدمات انفورماتیک رتبه ۹۱ برترین شرکت‌های ایران در رتبه‌بندی IMI-100

طبق آخرین رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران که توسط سازمان مدیریت صنعتی با تکیه به اطلاعات سال مالی ۹۴ منتشر شده است، شرکت خدمات انفورماتیک رتبه ۹۱ را در بین ۵۰۰ شرکت برتر در رتبه‌بندی IMI-100 را بدست آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک، سازمان مدیریت صنعتی رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران را از سال ۱۳۷۷ شروع و اقدام به انتخاب ۱۰۰ شرکت برتر کرده است؛ این شرکت، این کار را هرساله انجام می‌دهد و در شرایطی نوزدهمین سال خود را پشت سر گذاشت که در سال ۹۴ تعداد شرکت‌های برتر به ۵۰۰ شرکت رسیده است و در ۲۸ شاخص و در ۲۹ گروه صنعتی با هم مقایسه و رتبه‌بندی شدند.

در مراسم معرفی ۱۰۰ شرکت برتر ایران که در محل سالن همایش‌های سازمان صداوسیما برگزار شد، شرکت خدمات انفورماتیک در بین ۱۰ شرکت پیشرو قرار گرفت و رتبه این شرکت از ۱۲۱ در سال گذشته به ۹۱ در سال جاری ارتقا یافت.

در این همایش مهندس سلطان‌پور معاون نرم‌افزار، دکتر فرهاد فائز معاون بازاریابی و فروش، خانم مهندس مؤمن واقفی مدیر ریسک و امنیت اطلاعات و آقای رازقندی رییس روابط عمومی از شرکت خدمات انفورماتیک، حضور داشتند.

بنا بر اعلام سازمان مدیریت صنعتی، معیار اصلی انتخاب شرکت‌های پیشرو، تغییر رتبه فروش شرکت‌ها طی چهار سال اخیر است. تغییر مثبت رتبه فروش و حفظ جایگاه شرکت، مهم‌ترین شرط انتخاب شرکت‌های پیشرو بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.