استخدام در بانک‌ها و شرکت‌ها شرکت‌ها

استخدام در شرکت ایران ارقام در ۱۹ عنوان شغلی

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت ایران ارقام ارائه‌دهنده خدمات تراکنش پولی با ۶۰ سال سابقه فعالیت در صنعت بانکی کشور، از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های معتبر در رشته‌های موردنیاز از طریق آزمون و مصاحبه به شرح عناوین شغلی زیر دعوت به همکاری می‌کند.

«مهندس تعمیرات»، «کارشناس کنترل کیفیت»، «کارشناس نوسازی»، «کارشناس بازسازی»، «کارشناس تأمین»، «رئیس آموزش و توسعه منابع انسانی»، «کارشناس آموزش»، «کارشناس منابع انسانی (برنامه‌ریزی و تأمین)»، «کارشناس بازرگانی خارجی»، «کارشناس توسعه کسب‌وکار»، «کارشناس تحقیقات بازار»، «کارشناس داده‌کاوی»، «کارشناس آزمون نرم‌افزار»، «کارشناس توسعه و تولید نرم‌افزار»، «کارشناس استقرار نرم‌افزار»، «کارشناس تحلیل و طراحی نرم‌افزار»، «کارشناس DBA»، «کارشناس BI» و «کارشناس ETL».

برای اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات هر کدام از این عناوین شغلی، وبسایت شرکت ایران ارقام را ببینید.

واجدین شرایط می‌توانند رزومه خود را حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ با ذکر ردیف مورد درخواست، به نشانی پست الکترونیکی HR@IRANARGHAM.COM ارسال کنند. برای مشاغل موردنیاز در پرند و کرج ساکنین شهرهای مذکور در اولویت هستند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */