خبر

رویکرد محوری بانک ملی حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: «بانک ملی ایران با محافل دانشگاهی ارتباط تنگاتنگی داشته و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها رویکرد محوری این بانک است.»

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، محمدرضا حسین‌زاده در جلسه هم‌اندیشی مسئولان بخش فناوری اطلاعات و شرکت داده‌ورزی سداد که با حضور مسعود خاتونی معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات و جمعی از مدیران و مسئولان بخش فناوری اطلاعات بانک ملی ایران و شرکت داده‌ورزی سداد در سالن حافظ برگزار شد، اظهار داشت: «باید با تهیه محصولات جدید و بومی‌سازی خدمات بانکداری بین‌المللی، خدمات بهتری را به مشتریان ارائه دهیم و منفعت آن در نهایت برای تمامی مردم خواهد بود.»

معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های بخش فناوری اطلاعات این بانک اظهار داشت: «فناوری اطلاعات دیگر یک ابزار نیست بلکه موتور محرکی برای هر سازمان است. در حال حاضر فناوری اطلاعات سازمان‌ها نقش استراتژیک و عملیاتی داشته و همین امر مسئولیت ما را دو چندان می‌کند. تصمیم‌گیری، سیاست‌گذاری، عملیات، پشتیبانی و شناخت کسب‌وکار از حلقه‌های به هم پیوسته فناوری اطلاعات بوده و یک سیستم ارزش‌آفرین است.»

همچنین فرامرز خالقی مدیرعامل شرکت داده‌ورزی سداد در این همایش با ارائه گزارشی از وضعیت گذشته و حال این شرکت گفت: «بخش فناوری اطلاعات جزو الزامات بانکداری مدرن است. در بانکداری آینده با شناخت نیازهای مشتریان قبل از آنکه مشتری احساس نیاز کند، باید امکانات لازم را مهیا کنیم و این شیوه یکی از بهترین شیوه‌های جذب مشتریان است.»

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */