بانک‌تک (BankTech)

نِت بانک سامان چیست؟

نوشته شده توسط رضا قربانی

اولین بار و در ضیافت افطاری بانک سامان و در جمع خبرنگاران این کلمه را ولی ضرابیه، مدیر عامل بانک سامان به کار برد. در آن زمان این خبر را منتشر کردیم:

ولی ضرابیه مدیر عامل بانک سامان در این افطاری گفت: نت بانک سامان به عنوان یک وبگاه مقصد و نه فقط مکانی برای تراکنش، به زودی رونمایی می شود. ضرابیه با بیان این‌که در گذشته بانک سامان اولین اینترنت بانک را ارائه کرده است گفت:‌ نت بانک سامان به عنوان یک وبگاه مقصد و نه فقط مکانی برای تراکنش، به زودی رونمایی می‌شود و من از رسانه‌ها می‌خواهم که مقایسه‌ای بین این وبگاه با دیگر درگاه‌های الکترونیکی بانک‌ها انجام بدهند. راه پرداخت منتظر می‌ماند تا نت بانک سامان رونمایی شود و مطابق گفته ضرابیه این مقایسه را انجام دهد.

این روزها بانک سامان تبلیغات بر روی اینترنت بانکِ جدید خود را شروع کرده است. در این تبلیغ‌ها گفته می‌شود نِت بانک سامان شامل همه امکانات اینترنت بانک‌های معمولی است و علاوه بر آن امکانات دیگری هم دارد. مانند:

تقویم: برنامه‌ریزی امور مالی توسط مشتری با روزشمار سامان

پشتیبان: ارسال و دریافت لحظه‌ای پیام بین بانک و مشتری

طرفین حساب: مدیریت مبادلات مالی با طرف حساب‌های دائمی

سابقه عملیات مشتری: مشاهده‌ی تمام فعالیت‌های انجام شده در اینترنت بانک

و افتتاح حساب، مدیریت حساب و چک، انتقال وجه بانکی (عادی، گروهی، مستمر و ساتنا)، دریافت گزارش تسهیلات بانکی و …

هنوز باید ماند و دید نِت بانک سامان چیست.

 

اطلاعات بیشتر در مورد نت بانک سامان را می توانید از این صفحه دنبال کنید.

 

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */