راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سمینار شخصی‌سازی کارت EMV با همکاری شرکت الماس کارت دنا

سمینار تخصصی شخصی‌سازی کارت EMV با حضور نمایندگان شرکت آتلانیک زایسر از آلمان و با همکاری شرکت الماس کارت دنا و به میزبانی گروه صنعتی دنا در چهارم آذرماه ۱۳۹۵ برگزار شد.

.

محورهای سمینار شخصی‌سازی کارت EMV

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی دنا، محورهای سمینار تخصصی شخصی‌سازی کارت EMV که به میزبانی گروه صنعتی دنا برگزار شد به این شرح بود: «دسته‌بندی‌های شخصی‌سازی متمرکز انواع کارت مالی»، «ارزیابی تکنولوژی شخصی‌سازی کارت‌ها»، «شخصی‌سازی کارت‌ها با استفاده از تکنولوژی چاپ دیجیتال DoD و مزایای آن»، «اصول و معیارهای دو شرکت اصلی Visa / Mastercard»، «الزامات انعطاف‌پذیری طراحی»، «هزینه‌های جانبی»، «ملاحظات دوام»، «راهکارهای های شرکت آتلانتیک زایسر برای تولید کارت‌های مالی»، «راهکارهای شخصی‌سازی با استفاده از دستگاه PERSOMASTER»، «راهکارهای شخصی‌سازی برای کارت‌های EMV» و «سیستم بسته‌بندی کارت‌های مالی PERSOMAIL»

 

خلاصه سمینار شخصی‌سازی کارت EMV

گروه آتلانتیک زایسر یک شرکت بین‌المللیدر فناوری شخصی‌سازی با امنیت بالا است که بیش از ۱۵ سال تجربه تخصصی در پرینترهای جوهرافشان (DoD) را به همراه دارد. در این سمینار جوانب مثبت و منفی هر یک از شاخه‌های شخصی‌سازی متمرکز کارت‌های مالی بیان شد. علاوه بر این ارزیابی مناسبی بین تکنولوژی‌های مختلف شخصی‌سازی کارت‌های اعتباری و مالی ارائه شد. سپس مزایای چاپ DoD به نسبت روش‌های سنتی موجود عرضه شد.phem-4-way2pay-95-09-06phem-way2pay-95-09-06 phem-1-way2pay-95-09-06

به دلایل امنیتی کشورهای زیادی در سراسر دنیا خواهان مهاجرت از کارت مغناطیسی به کارت‌های دارای چیپ EMV می‌باشند. روش‌های سنتی شخصی‌سازی مانند ایماسینگ، حکاکی لیزر و پرینت حرارتی به علت محدودیت‌های عملکردی‌شان در حال جایگزینی هستند. سیستم‌های شخصی‌سازی پرسو با تعداد زیاد تقاضا، سرعت و کیفیت بالا و در مقابل هزینه پایین با استفاده از تکنولوژی چاپ جوهرافشان (DoD) به‌عنوان یک گزینه غیرقابل بحث مطرح می‌شوند.

تکنولوژی چاپ DoD نه‌تنها دوام و پایداری بالاتری را تضمین می‌کند، بلکه هزینه مواد مصرفی را حتی تا ۹۸% کاهش می‌دهد. تست‌های استاندارد سایش نشان می‌دهد که تکنولوژی چاپ DoD، چهار برابر تکنولوژی چاپ حرارتی مقاومت دارند در نتیجه طول عمر بیشتری را فراهم می‌کنند. ازآنجاکه در این تکنولوژی از ضربه استفاده نشده است، در چاپ DoD، عملاً سایش حذف شده و تجهیزات به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز خواهند داشت. این روش تقریباً سه برابر، سریع‌تر از فن‌آوری‌های متعارف روز است. با توجه به کیفیت بسیار بالا، چاپ در جلو و پشت کارت شامل CVV2، دوام استثنایی چاپ، در شرکت‌های بزرگ کارت‌های اعتباری ویزا و مسترکارت به سرعت استفاده شده و حتی این شرکت‌ها رشد چشمگیر محصولات متنوع خود را از این صنعت جدید وام گرفته‌اند. با استفاده از چاپ DoD می‌توان بجای CVV2 از پنل امضای شخصی نیز استفاده کرد.

با استفاده از دستگاه PERSOMASTER، شرکت آتلانتیک زایسر اولین سیستم شخصی‌سازی خود را به‌طور خاص برای کارت‌های اعتباری و مالی که با تکنولوژی چیپ EMV ادغام شده ارائه می‌دهد.

دستگاه PERSOMASTER راه‌حل‌هایی با انعطاف‌پذیری بسیار بالا در طراحی و حتی قرار دادن داده‌های شخصی ارائه می‌دهد. حروف سفید بر روی زمینه تیره، کارت‌های افقی و عمودی، سبک نوشتاری مختلف در اندازه فونت‌ها و موقعیت‌های قابل‌انعطاف، ازجمله ویژگی‌هایی است که دارندگان کارت می‌توانند آن را انتخاب نمایند. آزادی که PERSOMASTER در طراحی کارت ارائه می‌نماید نه‌تنها استفاده از تکنولوژی DoD است، بلکه طرح‌های اقتصادی را در تولید خود خواهد داشت. استفاده از جوهرهای مخصوص UV که به آرامی بر روی سطح کارت قرار می‌گیرد، یک تصویر برجسته ایجاد می‌کند که ظاهری زیبا به آن می‌دهد.

این ماشین‌آلات به آسانی قادر است با زیرساخت‌های متداول در دفاتر اداری یکپارچه گردد. استفاده از طراحی مدولار دستگاه‌ها، واحدهای اضافی مانند بخش برچسب، پلاسما به‌صورت یکپارچه و حتی در حالتی که محدودیت فضا موجود باشد قابل‌نصب می‌گردد. توانایی پردازش داده‌ها با فرمت‌های متداول موجود در کارت‌های بانکی موجود است. در حقیقت می‌توان از زیرساخت‌های موجود فعالان حوزه کارت همچنان استفاده کرد. برنامه‌ریزی تراشه در حالت تماسی، غیرتماسی و همچنین ترکیبی تعبیه شده است.

علاوه بر این، کنترل کارآمدی که توسط شرکت آتلانتیک زایسر ارائه شده، شرکت‌ها را قادر می‌سازد به راحتی قادر باشد راه‌حل‌های نرم‌افزاری متنوعی ارائه دهند. استفاده از پلتفرم‌های عمومی تولید اسکریپت، یک زبان پردازش برای فرآیند برنامه‌ریزی تراشه فراهم کرده است که به‌عنوان یک استاندارد جهانی به رسمیت شناخته می‌شود. امکانات ارائه شده توسط آتلانتیک زایسر به مشتریان خود این توانایی را می‌دهد که با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه پاسخ گوی مشتریان خود باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.