بانک‌تک (BankTech)

آموزش انتقال وجه اینترنتی بانک رفاه کارگران

راه‌های مختلفی برای انتقال وجه از کارت بانک رفاه وجود دارد که در ادامه آمده است: ۱. اولین راه این است که به‌صورت حضوری به یکی از شعب بانک رفاه مراجعه کنید و انتقال وجه خود را انجام دهید. ۲. انتقال وجه از طریق یکی از خودپردازهای بانک‌های سراسر کشور است. ۳. راه بعدی همراه‌/موبایل‌ بانک رفاه است که با نصب آن روی تلفن همراه خود می‌توانید علاوه بر انتقال وجه از خدمات دیگر آن نیز استفاده کنید و ۴. آخرین راه، انتقال وجه اینترنتی بانک رفاه است که در این مطلب سعی داریم تا مراحل انجام آن را به شما نشان دهیم.

.

برای انتقال وجه اینترنتی بانک رفاه:

۱. ابتدا به سایت بانک رفاه به نشانی www.Refah-Bank.ir بروید.

۲. سپس روی عکسی که در سمت راست پایین سایت قرار دارد و روی آن نوشته شده است «ورود به سامانه بانکداری اینترنتی» کلیک کنید.

rnet-a-way2pay-95-06-27

۳. سپس صفحه‌ای مانند صفحه‌ی زیر برای شما باز خواهد شد، روی تصویری که نوشته شده است «ورود به سامانه بانکداری اینترنتی» کلیک کنید.

Remoo-Way2pay-95-11-10

۴. با انتخاب آن گزینه، صفحه‌ی زیر برایتان باز خواهد شد، در این صفحه باید «نام کاربری»، «رمز عبور» و «متن تصویر» را وارد کنید، بعد از وارد کردن اطلاعات، گزینه‌ی «ورود» را انتخاب کنید.

برای ورود به سامانه بانکداری اینترنتی بانک رفاه باید از قبل «نام کاربری» و «رمز عبور» خود را به‌صورت حضوری از یکی از شعب بانک رفاه دریافت کرده باشید.

rnet-c-way2pay-95-06-27

۵. سپس وارد صفحه «لیست حساب‌ها» می‌شوید که در این صفحه می‌توانید موجودی حساب‌های بانک رفاه خود را مشاهده کنید سپس برای انتقال وجه اینترنی بانک رفاه، روی گزینه‌ی «انتقال وجه کارت به کارت» که در سمت راست پایین صفحه قرار دارد کلیک کنید.

rnet-d-way2pay-95-06-27

۶. سپس صفحه‌ای مانند صفحه‌ی زیر باز برایتان خواهد شد که باید اطلاعات خواسته‌شده برای انتقال وجه را پر کنید که این اطلاعات شامل موارد زیر است:

rnet-e-way2pay-95-06-27

 • برداشت از کارت: شماره کارت خود را وارد کنید.
 • واریز به کارت: شماره کارت مقصد را وارد کنید.
 • مبلغ پرداخت: مبلغ موردنظر خود را وارد کنید.
 • رمز دوم کارت: رمز دوم کارت همان رمز اینترنتی است که باید از طریق یکی از دستگاه‌های خودپرداز بانک رفاه آن را دریافت کرده باشید.
 • کد اعتبار (CVV2): شماره‌ی ۳ رقمی مندرج روی کارت است.
 • تاریخ انقضا: تاریخ انقضا روی کارت خود را وارد کنید.

در صورت پر کردن تمام اطلاعات خواسته‌شده روی گزینه «تأیید» کلیک کنید.

۷. سپس صفحه‌ی «تأیید انتقال وجه کارت به کارت» برای شما باز خواهد شد که اطلاعات کارت مبدأ، کارت مقصد و مبلغ را به شما نشان می‌دهد که در صورت درست بودن اطلاعات، روی گزینه‌ی «تأیید» کلیک کنید تا انتقال وجه انجام شود.

rnet-f-way2pay-95-06-27

۸. انتقال وجه اینترنتی کارت به کارت بانک رفاه با موفقیت انجام شد.

rnet-g-way2pay-95-06-27

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی در دانشگاه علامه طباطبایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱۹ دیدگاه

 • باسلام ضمن تشکر از آموزش استفاده از خدمات بانکداری
  آیا نام کاربری ورمز عبور موبایل (همراه)بانک با اینترنت بانک متفاوت است؟

   • من از بانک رفاه به بانک تجارتم انتقال پایا انجام دادم ولی هنوز وجه واریز نشده .مشخصات رو هم درست وارد کردم لطفا پاسخ بدید .

 • سلام. .من .دسترسی به بانک ورفت .نام. کاربری ورم دوم ندارم الن نیاز است .پول ارسال کن به بانک ملی .از کارتم .چه .بایستی انجام .دهم .رمز دوم .دارم

  • آیا سقف ساتنا در بین بانک ها متفاوت؟بعد سیستم بانکداری الکترونیک خیلی خنده داره…پایا ۳-۴بعد از ظهر پول رو انتقال میده،پول کارت خان روز بعد وارد حساب میشه…ولی چک ها رو راس ساعت۸ صبح نقد میکنن!!!

 • من رمز دوم کارتمو ندارم چگونه میتونم کارت به کارت یا انتقال وجه به حساب دیگران بکنم .من داحله بانکداری اینترتی میشم لی برای کارت به کارت یا هر چی رمز دوم میخاد.پس این رمزه اینترنتی که من واردش میشم چیه؟مرسی

 • سلام . چطور میتونم از یک حساب به حساب دیگه انتقال وجه انجام بدم ؟ فقط برای یکی از حسابها کارت بانکی دارم به همین دلیل نمیتونم از روش کارت به کارت استفاده کنم .
  لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • سلام،
   خواستم بپرسم در سیستم انتقال پول از طریق شبا،گزینهاى بنام رمز دوم عبور وجود دارد،منظور چیست؟

 • برای انتقال وجه از کارت بانک رفاه به کارت سایر بانکها متاسفانه در سایت بانک رفاه موفق نشدم کدام قسمت باید مراجعه کنم از نظر سهولت دسترسی خیلی سخت و مشکل است پیدا کنم . بهتراست در یک ایکون نوشته شود انتقال وجه از کار به کارت سایر بانکها بصورت اینترنتی برروی کامپیوتر PC . متاسفانه پیدا نکردم . در مورد انتقال وجه از کارت رفاه به سایر حسابهای بانک رفاه پیدا کردم که مشکل من نبود . باید از نظر راهنمائی دسترسی به این موارد برای کاربر سهل الوصول باشد .خیلی پیچانده شده

 • سلام من وقت ندارم به بانک جهت گرفتن نام کاربری و رمز عبور مراجعه کنم آیا راهی هست که به اینتذنت بانک دسترسی پیدا کنم رمز دوم دارم

 • میخواهم از کارتم پول انتقال دهم دسترسی به بانک هم ندارم رمز دوم هم ندارم ازطریق CVV2 میشه این کارمو انجام دهم

 • من الان ضروری است که باید انتقال وجه انجام دهم فقط رمزدوم ندارم وجایی هستم که دستگاه خودپرداز اصلا دراینجا وجود ندارد چیکار باید بکنم چون خیلی ضروری هست لطفا بهم راهنمایی کنید تا من انتقال وجه رو انجام بدهم

 • یعنی چه نویسنده چه ربطی به بانک رفاه دارد کسی نیست در بانک رفاه مسئول این کار می‌شد تا اطمینان مشتری بیشتر بشود

  • سلام
   دوست عزیز، نویسنده هیچ ربطی به بانک رفاه نداره و فقط لطف کرده این زحمت رو کشیده و این مطلب رو خودش برای راهنمایی دوستانی چون شما نوشته و اینجا منتشر کرده تا افراد رو راهنمایی کنه. وگرنه این کار باید توسط تیم روابط عمومی بانک رفاه که بابت همین کارها پول میگیره انجام بشه که متاسفانه انجام نمیشه و یا اگرم انجام میشه یا شده، در دسترس مخاطب نیست یا مخاطب به راحتی نمیتونه بهشون دسترسی داشته باشه