راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

نحوه دریافت رمز دوم پویا بانک رفاه از طریق پیامک و کد دستوری #۷۱۳*

با توجه به اجباری شدن استفاده از رمز دوم پویا، علاوه بر استفاده از اپلیکیشن‌های رمزساز بانک‌ها، می‌توان از طرق دیگر نیز اقدام به دریافت رمز دوم پویا کرد؛ از طریق پیامک و یا کدهای دستوری چراکه امکان دسترسی و استفاده از اپلیکیشن‌های رمزساز برای تمام کاربران فراهم نیست و یا برخی از کاربران تمایلی به استفاده از این اپلیکیشن‌ها ندارند. در مطلب پیش رو نگاهی به چگونگی دریافت رمز دوم یک‌بارمصرف بانک رفاه کارگران از طریق پیامک و همین‌طور کد دستوری #۷۱۳* خواهیم داشت.


دریافت رمز دوم پویا بانک رفاه از طریق پیامک


۱. جهت دریافت رمز دوم پویا کارت بانک رفاه خود از طریق پیامک، ابتدا به یکی از دستگاه‌های خودپرداز بانک رفاه مراجعه کنید.

۲. سپس گزینه «تغییر رمز و خدمات رمز دوم پویا» را انتخاب کنید. در ادامه روی گزینه «تایید شماره تلفن همراه مربوط به کارت» جهت فعال‌سازی سامانه پیامکی هریم کلیک کنید.

۳. در ادامه شماره همراهی به شما نمایش داده می‌شود که در صورت درست بودن، روی گزینه «تایید» کلیک کنید تا فرایند تایید شماره همراه شما تکمیل شود.

۴. درنهایت نیز در هر بار پرداخت اینترنتی می‌توانید از امکان رمز دوم پیامکی بانک رفاه استفاده کنید. برای این کار باید روی گزینه «دریافت رمز دوم پویا» که در درگاه‌های پرداخت و اپلیکیشن‌های پرداختی وجود دارد، کلیک کنید تا درخواست شما به بانک ارسال و رمز دوم پویا به‌صورت پیامکی برایتان ارسال شود.

توجه داشته باشید چنانچه شماره موبایل نمایش داده شده در مرحله تایید شماره تلفن همراه از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک رفاه مورد تایید شما نیست، جهت تغییر آن به نزدیک‌ترین شعبه بانک رفاه مراجعه کنید.


دریافت رمز دوم پویا بانک رفاه از طریق کد دستوری #۷۱۳*


دارندگان گوشی‌های غیرهوشمند و یا مشتریانی که امکان و یا تمایلی به استفاده از نرم‌افزار رمز ساز رفاه ندارند، می‌توانند با استفاده از کد دستوری #۷۱۳* از طریق هر یک از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل به‌صورت آنلاین از این سرویس استفاده کنند. جهت دریافت رمز دوم پویا بانک رفاه از طریق کد دستوری #۷۱۳*، مراحل زیر را انجام دهید:

۱. ابتدا به یکی از دستگاه‌های خودپرداز بانک رفاه مراجعه کنید. بعد از واردکردن رمز اول خود، گزینه «تغییر رمز و خدمات رمز دوم پویا» را انتخاب کنید.

۲. سپس روی گزینه «تایید شماره تلفن همراه مربوط به کارت» کلیک کنید. در این مرحله شماره همراهی به شما نمایش داده می‌شود که در صورت درست بودن، گزینه «تایید» را انتخاب کنید.

۳. در ادامه گزینه «فعال‌سازی رمز دوم یک‌بارمصرف از طریق کد دستوری #۷۱۳*» را انتخاب کنید.

۴. در این مرحله باید یک کلمه عبور ۵ تا ۱۲ رقمی رمز دوم پویا برای کد دستوری #۷۱۳* تعیین کنید. درنهایت نیز رسید فعال‌سازی رمز دوم پویا برای کد دستوری #۷۱۳* را دریافت کنید.

۵. هر زمان که نیاز به رمز دوم پویا بانک رفاه داشتید و می‌خواستید آن را از طریق کد دستوری #۷۱۳* دریافت کنید، ابتدا این کد را با تلفن همراه خود شماره‌گیری کنید. سپس گزینه ۴ (رمز پویا کارت) را انتخاب کنید.

۶. در ادامه گزینه ۱ (دریافت رمز) را انتخاب کنید. سپس باید یکی از کارت‌های بانکی نمایش داده شده انتخاب کنید.

۷. سپس باید رمز ۵ تا ۱۲ رقمی کد دستوری #۷۱۳* که در دستگاه خودپرداز آن را تعیین کرده بودید را وارد کنید. درنهایت رمز دوم پویا بانک رفاه به شما نمایش داده می‌شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مرکز اطلاع رسانی و پاسخگویی بانک رفاه به شماره ۸۵۲۵-۰۲۱ تماس بگیرید.

6 نظرات
 1. امیر رضا سروش فر می‌گوید

  سلام برای معلولین ضایعه نخایی که حتی نمیتوانندپای خود پرداز بروند یه راه حل مناسبتر بگذارید

 2. نصرلله مظلومی می‌گوید

  سلام خسته نباشید منم نصرالله مظلومی واز من همسرم ناشنوا چرا که یک سال رفاه واریز نشده به خودم نمیدونم ورمز دوم سخته بودم

 3. نوراله جمالی می‌گوید

  رمزپویاراقبلادربانک رفاه نصب کرده بودم ومدام استفاده میکردم تااینکه روزگذشته ارم رمزپویاراسهواپاک نمودم درخواست دارم بدون مراجعه به بانک مجددابرقرارشود

 4. امیرابراهیمی می‌گوید

  باتشکراززحمات گروه تلاشگربانک رفاه درراستای رفاه هموطنان لطف بفرمایند قطعی خطدرارسال رمزپویارانیزبازسازی فرمایند باتشکر

  1. امیرابراهیمی می‌گوید

   باسلام وخسته نباشیدخواهشا”تصمیمی اتخاذفرمائیدتاهمکارانتان درشعب بانک رفاه جواب قانع کنندهای به مراجعین بدهندوبرای نصب برنامه امروزفردانکنند

 5. بازنشسته می‌گوید

  خیلی بدوسخت شده واقعا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضو خبرنامه راه پرداخت شوید
اطلاع از آخرین روندها و رویداهای فناوری‌های مالی ایران و جهان