شرکت‌ها

حمایت شرکت ارتباط فردا از سمینار کاربرد کلان داده‌ها در سازمان‌های بزرگ

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا با هدف حمایت از دوره‌های تخصصی و تقویت دانش‌های نوآورانه در حوزه فناوری اطلاعات، حامی سمینار کاربرد کلان داده‌ها در سازمان‌های بزرگ شده است.

شرکت ارتباط فردا را می‌توان از معدود شرکت‌های پیشرو کشور در حوزه استفاده از دانش‌های نوآورانه در حوزه فناوری اطلاعات دانست. در ارتباط فردا آدانالس نمونه‌ای از کارهایی است که با تکیه به دانش کلان‌داده‌ها انجام شده است. آدانالس دیتابیس noSQL دارد و به شکل نظری مقیاس‌پذیر است. سرعت انجام query توسط کاربر بر روی این سیستم قابل‌مقایسه با هسته بانکی نیست و انجام این queryهای پیچیده توسط کاربر که بر روی آدانالس در کسری از ثانیه انجام می‌شود ممکن است روی سیستم اصلی ساعت‌ها طول بکشد. (+)

سمینار کاربرد کلان داده‌ها در سازمان‌های بزرگ چهارشنبه و پنج‌شنبه ۳۰ و ۳۱ تیرماه توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ در مرکز مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود. مدرس این دوره مارتین بوگدان از مدرسه عالی اقتصاد مونیخ است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */