راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

توقف پشتیبانی پی‌پال از سیستم‌عامل‌های بلک‌بری، ویندوز فون و آمازون

ظاهراً شرکت پی‌پال (شرکتی فعال در حوزه تجارت الکترونیک و سامانه انتقال و پرداخت وجوه به شکل الکترونیکی) تصمیم دارد از سیستم‌عامل‌های موبایل کمتری پشتیبانی کند. با توجه به آنچه این شرکت اعلام کرده از این به بعد پی‌پال صرفاً از سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS پشتیبانی می‌کند و این اپ برای سیستم‌عامل‌های ویندوز فون، بلک‌بری و فایر آمازون از 30 ام ماه جون امسال (10 ام تیرماه) متوقف خواهد شد.

PayPal-index-way2pay-95-03-08

این شرکت درباره تصمیم جدیدش توضیح چندان مفصلی ارائه نکرده اما ادعا کرده است این اقدام باعث بهبود کیفیت اپلیکیشن برای سرویس‌های باقی‌مانده خواهد شد. جوانا لمبرت معاون بخش محصول در شرکت پی‌پال در همین زمینه گفته است: «توقف پشتیبانی از اپ پی‌پال در پلتفرم‌های مذکور تصمیمی دشوار بود اما فکر می‌کنیم اقدام درستی است که منابع خود را به شکلی سرمایه‌گذاری کنیم که مشتریانمان بهترین تجربه را در استفاده از پی‌پال داشته باشند».

همه مشتریان این شرکت هنوز هم می‌توانند برای مدیریت تراکنش‌های خود از وب‌سایت پی‌پال برای موبایل استفاده کنند. مصرف‌کننده‌های سیستم‌عامل بلک‌بری می‌توانند با استفاده از پیام‌رسان بلک‌بری پرداخت‌های خود را انجام دهند و گوشی‌هایی که سیستم‌عامل ویندوزی دارند هم اگر از Outlook استفاده کنند می‌توانند با افزونه پی‌پال از طریق اپلیکیشن این سرویس ایمیل، پرداخت‌های خود را سروسامان دهند.

منبع: دیجی کالا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت