راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

نحوه عضویت در سامانه بانکداری اینترنتی جدید بانک ملی

بانک ملی ایران با هدف ارائه کامل‌ترین مجموعه خدمات بانکداری الکترونیک به مشتریان و استفاده از جدیدترین فنّاوری‌های حوزه فناوری اطلاعات و یکپارچه کردن خدمات قابل‌ارائه به آن‌ها، اقدام به طراحی سامانه بانکداری اینترنتی جدید بانک ملی با نام بام کرده است. در صورتی که از مشتریان بانکی ملی هستید می‌توانید بعد از مراحل زیر از این سامانه استفاده کنید.

.

نحوه عضویت در سامانه بانکداری اینترنتی جدید بانک ملی

به دلیل اینکه مراحل امنیتی و کنترل سامانه بانکداری اینترنتی جدید بانک ملی از طریق ارسال پیامک به شماره تلفنِ همراهِ اعلام شده از سوی مشتری انجام می‌گیرد، لذا معرفی شماره همراهِ مربوطه به‌صورت کتبی به شعبه از الزامات ثبت‌نام مشتریان است.

به عبارت ساده‌تر، مشتریانی که قبلاً عضو سامانه‌های پیامکی بانک بوده‌اند می‌توانند بدون نیاز به مراجعه به شعبه همین حالا عضویت خود را در سامانه بانکداری اینترنتی جدید بانک ملی ثبت و فعال کنند.

سایر مشتریانی که قبلا عضو سامانه‌های پیامکی بانک ملی (ساپتا) نبوده‌اند یا بوده‌اند ولی از آن انصراف داده‌اند، در مرحله اول باید ضمن مراجعه به یکی از شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور اقدام به تکمیل فرم فعال‌سازی سامانه پیام کوتاه بانک ملی نموده و سپس مراحل ثبت‌نام اینترنتی در سامانه بانکداری اینترنتی جدید بانک ملی را تکمیل نمایند.

.

چگونگی ثبت نام در سامانه بام

جهت ثبت نام در سامانه بام، ابتدا به آدرس اینترنتی https://my.bmi.ir/portalserver/index مراجعه کنید. صفحه‌ای مشابه صفحه زیر برای شما باز خواهد شد؛

bam-1-index-way2pay-94-10-13

در این مرحله پس از وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه خود، کد فعال سازی‌ای به شماره‌ی تلفن همراه شما ارسال می‌شود. توجه داشته باشید که قبلا باید سامانه پیام کوتاه بانک ملی حساب خود را فعال کرده باشید. فعال سازی سامانه پیام کوتاه بانک ملی هم فقط به شکل حضوری از طریق شعب انجام می‌شود.

bam-2-index-way2pay-94-10-13

در مرحله بعدی لازم است شناسه دریافتی از طریق پیامک و همچنین تاریخ تولد خود را وارد کنید.با وارد کردن کد دریافت شده و تاریخ تولد مندرج در شناسنامه خود به مرحله سوم ثبت نام هدایت می‌شوید.

bam-3-index-a-way2pay-94-10-13

پس از ثبت شناسه فعال سازی و تاریخ تولدتان، وارد مرحله بررسی اطلاعات کارت می‌شوید. در صورتی که فقط یک کارت در بانک ملی داشته باشید شماره کارت پیش فرض شماره کارت بانک ملی خود شما خواهد بود و دیگر لزومی به وارد کردن شماره کارت نیست. در این صفحه کد CVV2 (کد چهار یا ۳ رقمی روی کارت بانکی)، تاریخ انقاضای کارت بانکی و رمز دوم (رمز اینترنتی) کارت بانک ملی خود را وارد کنید.

bam-4-index-way2pay-94-10-13

رمز دوم یا همان رمز اینترنتی بانک ملی صرفا از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک ملی قابل دریافت است. در صورتی که هنوز رمز دوم ندارید باید با مراجعه به یکی از دستگاه‌های خودپرداز بانک ملی نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

BM-bam-index-way2pay-95-03-18a

در مرحله توافق نامه پس از چک کردن اطلاعات خود و مطالعه مفاد تعهدنامه باید روی گزینه «قبول دارم» کلیک کنید. پس از آن وارد مرحله ساخت نام کاربری می‌شوید.

BM-bam-index-way2pay-95-03-18b

در مرحله ساخت نام کاربری به عنوان آخرین مرحله عضویت در سامانه بانکداری اینترنتی جدید بانک ملی یک نام کاربری و رمز برای خودتان انتخاب می‌کنید و مجددا ایمیل خود را وارد می‌کنید. در مورد رمز عبور خود سعی کنید ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک انگلیسی و اعداد و علامت‌ها باشد و البته به شکلی باشد که بتوانید آن را به خاطر بسپارید.

BM-bam-index-way2pay-95-03-18c

بعد از اتمام این مرحله می‌توانید با وارد کردند نام کاربر و رمز آن وارد سامانه بانکداری اینترنتی جدید بانکی ملی شوید و از خدمات آن بهره ببرید.

درصورت داشتن هر گونه مشکل در فرآیند عضویت در سامانه بام بانک ملی یا هر گونه سوالی در خصوص این سامانه می‌توانید با شماره پشتیبانی بام به شماره تماس ۰۲۱۸۳۳۸۶ تماس بگیرید. یا مشکل خود را به آدرس ایمیل my.support@bmi.ir ارسال کنید تا جهت رفع مشکل موجود راهنمایی شوید.

174 نظرات
 1. محمد حسین نوروزی فرد می‌گوید

  با سلام
  احتراما بنده یه حساب نزد بانک ملی دارم ولی نمی توانم برای سیستم بام خود نام کاربری بسازم
  بانک هم کمکی بهم نمی کند
  شماره ملی ۲۰۰۲۱…۰
  شماره موبایل ۰۹۱۶۳۵…
  شعبه باز کنند ه حساب منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر

  1. شبنم می‌گوید

   من که موفق نشدم برم روی بام!!!!!!

   1. رضا مظفری می‌گوید

    اتفاقا خیلی راحت و ساده است ، من چند ماه است نصب کردم ، همه چیزش خوبه ، جز ارایه صورتحساب ، همیشه دو روز عقب مانده است . اگر امروز ۲۳ تیر باشد ، تا تاریخ ۲۱ تیر صورتحساب میده ، در صورتیکه چون عابر بانکها هم بین سه تا ۱۰ گردش بیشتر ارائه نمیکنند ،این جز معایب اصلی این برنامه بانکی شده .

    1. ناشناس می‌گوید

     صورتحساب یک روز عقبه ولی یه قسمت تو بام هست به نام صورتحساب روز جاری

    2. ناشناس می‌گوید

     نمیشه واردشد

   2. علیرضا می‌گوید

    خب تشریف میبردین زیربام

   3. مهدی می‌گوید

    من هم نشدم نمیدونید چرا

  2. اسماعیل می‌گوید

   سلام بنده با اینکه اس ام اس فعال است نمی توانم در بام نام نویسی کنم

  3. Ali r sh می‌گوید

   سلام
   فقط در جهت افزایش مزاحمت مردم و ایجاد گرفتاری جدید و اضافه تر
   وقتی مدیر عامل غارت گر بیت المال باشه،این هم سیستم بام !!!!!!!!!

  4. زینب می‌گوید

   سلام
   با این شماره تماس بگیرید
   تلفن پشتیبانی : ۸۳۳۸۶-۰۲۱

   1. آسمان می‌گوید

    وقتی برای دریافت رمز پویا نیاز هست که تو سامانه بام ثبت نام کنیم‌، اونوقت چجوری مایی که رمز پویا برامون فعال نشده بریم توی مرحله سوم ثبت نام بام رمز پویا وارد کنیم؟؟!! واقعا هدفتون از اینکارا چیه تو کرونا برای افراد پرخطر نه میشه بانک رفت نه سمت خودپرداز اینم راه گزاشتین جلو پای ملت

  5. فادری می‌گوید

   یه سری به بانک پاسارگادبزنیدوازاونا همراه بانک را یاد بگیرید

   1. ناشناس می‌گوید

    دارمش ولی بام خیبی بهتره

  6. ناشناس می‌گوید

   سلام ابتدا نام خود اولین حرف بزرگ سپس اعداد
   دومی هم همینطور با نام خانوادگی

  7. هادی می‌گوید

   با سلام و خسته نباشید
   من حساب نزد بانک ملی دارم اما نمی توانم نام کاربری و رمز عبور را درست کنم و کد ملین را میزنم میگه که هیچ حسابی به کد ملی شما ثبت نشده است اما کارمندان بانک بهم هیچ کمکی نمی کنند

   1. مولابخش اسکانی می‌گوید

    سلام عزیزم مشاهده یارانه رو از طریق اینتر نت لازم دارم نام کاربری از زمز عبور نمی شود اسون طرقه چیست که با شماره حساب و کد ملی باید وضعیت کامل یارانه رو نشان بده این نام کار بری و رمز عبور رو چطور واریز کنم ممنونم

  8. حامدصابر می‌گوید

   رسیدم ب مرحله آخر ولی مرحله آخر انجام نمیشه

  9. سینا می‌گوید

   سلام
   بنده موقع ثبت نام بام تمام مشخصات اوکی هستش فقط تاریخ انقضا کارتم رو نمیگیره ۱۴۰۲
   ممنون میشم راهنمایی کنید

   1. زهرا می‌گوید

    سال انقضا رو فقط دو رقم اخرش یعنی ۰۲ بزنید

  10. مریم می‌گوید

   متاسفم برای همچین برنامه مسخره ای
   از بانکهای دیگه یاد بگیرید که چطور همراه بانک ساخته اند
   کافیست کمی پول بیشتری به یک برنامه نویس درست حسابی بدهید.!!

 2. امیر می‌گوید

  چرا هرچی میزنم اصلا یک کد از طریق پیامک نمیاد سامانه پیامکم به شماره ای که وارد میکنم فعاله فعال است لطفا پاسخ بدید مشکل از گجاست

 3. مرصاد می‌گوید

  سلام،
  آقای بانک ملی ! این سایتی که شما معرفی کردین اصلا” بالا نمیاد قفله…
  چه ثبت نامی کنیم، چه بامی شد واقعا”، به قول بچه ها …

 4. ابراهيم می‌گوید

  برای سامانه بام حتما باید عضو سامانه ساپتا باشیم.؟ این که ازمون سالی ١٠ تومن می خواد که.

  1. علی توکلی می‌گوید

   اقا این همون اینترنت بانکه خودمونه فقط اسمش عوض شده همین من راحت ثبت نام کردم و وارد شدم انقدر دنگوفنگ نداره که بیان توضیح بدنکه درکل خوبه به شرتیکه حسابهایه ثبته نامی حک نشه خوبه

   1. امیررضا می‌گوید

    رمز دوم دادن

 5. محمدعلی عزیزی می‌گوید

  من هرکار میکنم میگه با این کد ملی حسابی تو بانک ملی وجود ندااره در حالی که من سه تا حساب دارم که سیستم پیامکی همشون فعال

  1. خانم فیروزآبادی می‌گوید

   سلام من هرچه قدر سعی میکنم ثبتنام کنم امکان پذیز نیست با مشکل آقای عزیزی بر میخورم یعنی پیغام میده شماره کد ملی تو بانک نیست!!!! در صورتیکه پیامک فعال هست.

   1. رسول قربانی می‌گوید

    به شعبه بانک مراجعه کنید راهنماییتون کنند

    1. غلامی می‌گوید

     سلام من ایمیلم تایید نمیشه برای ثبت نام نرم افزار بام.
     همه چیزم درسته جز ایمیل که تایید نمیشه

    2. بهار می‌گوید

     خونه من چسبیده به شعبه بانکم نیست! شهر دیگه هستم، یعنى باید براى یک کار به این کوچکى مسافرت کنم؟ پیامک من فعاله ولى کد ملیم رو نمیشناسه!

     1. ناشناس می‌گوید

      تو همه شهر ها شعبه بانک ملی هست

    3. امیر می‌گوید

     اگه قرار بود به شعبه مراجعه کنیم که این همه تبلیغ نداشت.

    4. NADALI می‌گوید

     با سلام و خسته نباشید
     من حساب نزد بانک ملی دارم اما نمی توانم نام کاربری و رمز عبور را درست کنم و کد ملین را میزنم میگه که هیچ حسابی به کد ملی شما ثبت نشده است لطفا راهنما کنید

  2. امید می‌گوید

   منم

  3. اسدالهی می‌گوید

   سلام
   من تا مرحله سوم میرم با وجود سه حساب و کارت ملی هیچکدام را نشون نمیده دستی هم نمیشه شماره کارت وارد کرد و از مرحله سوم به بعد نمیتونم برم کسی میتونه مرا را راهنمایی کند بیشتر ممنون میشم

   1. عبدالله می‌گوید

    اگر کارت جدید یا المثنی گرفتی که شماره کارتت با اون کارت قبلی متفاوت نباشه سیستم بام بمدت پنج تا یک هفته بروز رسانی میکند بعد یک هفته میاد شماره کارت جدیدت درسیستم بام

  4. سامانه بانک ملي می‌گوید

   کارت ملیتو عوض کن تاریخش تموم شده هوشمند بگیر

 6. Fateme می‌گوید

  من شماره تلفنم رو در بانک ثبت کردم و پیامک فعالسازی شماره هم برام ارسال شده، اما ثبت نام بام فعال نمیشه میگه شمارتو ثبت کن، چیکار کنم؟؟؟

 7. اکبر می‌گوید

  سلام ببخشید من تمام مراحل رفتم بعد از مرحله ی آخر که آدرس اینترنتی ام ثبت کردم درمرحله ی آخر نام کاربری و رمز عبور میخواهد که نام کاربری و رمز عبوری که ساختم وارد نمودم پیام آمد با چنین هویتی یافت نشد. لطفا راهنمایی فرمایید.

 8. اهورا می‌گوید

  سلام ببخشید.این بامتون دکوریه با این نرم افزارتون آبرویی برای بانک ملی نذاشتین براتون متاسفم حتی نمیتونین یه نرم افزار درست طراحی کنید بیچاره ها

  1. سروش چرخچیان می‌گوید

   اقای قربانی تاریخ انقضا کارت بانک من ۱۴۰۰ هست که برنامه که شما نوشته اید قبول نمیکنه یعنی تا ۹۹ قبول میکنه در ضمن حساب من دوتا کارت بانک داره وقتی رو گزینه انتخاب کارت میزنم شماره یک کارتمو میده که از کار افتاده و کارت جدیدمو نمیده و ادیت هم نمیشود لطفا بفرمایید با این برنامه کاملا اماتور باید چجور کار کرد

 9. داود می‌گوید

  سلام آقای قربانی
  یکی دو روز هست که برای من پیامک اطلاع رسانی ورود به سامانه بام میاد در صورتیکه خودم وارد سامانه نمی شم،لطفا توضیح بفرمایید دلیلش چی میتونه باشه؟آیا احتمال هک شدن هست؟

  1. Reza می‌گوید

   مردونه سرکاریه پس چرا دان نمیشه

   1. حسن می‌گوید

    آقیون ملی به هیچ وجه قابل استفاده نیست فکری بکنید

 10. عبداللهی می‌گوید

  سلام چرا جایی که کدملی رو میخای تایپ کنی نمیشه من قبلا کدرهگیری ونام کاربری گرفتم حالا میگه اشتباهه

  1. زینب می‌گوید

   سلام
   کنترل و منها رو بگیرید کادر فعال میشه

 11. گرشاسبی می‌گوید

  سلام شما یک سیستمی طراحی کردید به هیچ عنوان نام کاربری و رمز عبور نمیتونی وارد کنید اول خودتون امتحان کنید بعد ارائه بدید با تشکر

 12. صابر می‌گوید

  لطفا به صورت شفاف بفرمایید هزینه سالانه استفاده از سرویس “بام” چند تومان است. اینکه در توضیحات و حتی قرارداد قبل از عضضویت هزینه خدمات اعلام نشده اما از مشتری تایید رضایت برای پرداخت هزینه اخذ کار اخلاقی نیست.

  1. ناشناس می‌گوید

   دقیقا

 13. ناصر می‌گوید

  واقعآ که سیستم زبون نفهمیه هر کاری میکنی یه ایراد ازت میگیره نه نام کاربری رو تایید میکنه نه رمز عبور رو

 14. نگین می‌گوید

  فقط دنبال پول بالا کشیدن از مردمن…یعنی تا الان سیستمتون امنیت نداشت…بگید میخواید همه عضو سامانه پیامکی شن تا ۱۰ تومن سالانه بگیرید ازشون…

 15. مهدی کربلایی می‌گوید

  با سلام.من در کانادا زندگی می کنم و در بانک ملی حساب دارم.با ارایه سیستم جدید بام دیگر قادر به کنترل حسابم نیستم.امیدوارم آقای رسول قربانی نگویند که برو شعبه بانک ملی .
  در اینجا فقط می توانم خدمت مدیر عامل شریف و درستکار سابق بانک ملی برسم !!!
  تلفن همراه من هم متعلق به سیستم کاناداست و مسلما سیستم بانک ملی قادر به ارسال پیامک به شماره همراه کانادای من نیست.
  مسلما این سیستم مشکلات مشابه ای برای کلیه هموطنان مقیم خارج از کشور که در بانک ملی حساب دارند ایجاد کرده است .امیدوارم کاری برای این مشکل انجام شود.

  1. بهار می‌گوید

   من هم ایران نیستم. اینام براى بام فقط شماره موبایل ایران رو میخوان! ایمیل هم قبول نمیکنن! دسترسیم به حسابم قطع شده. بانک ملى شاهکار جدیدش رو به زور بهمون تحمیل کرده، اینجا هم میگن به شعبه بانکتون مراجعه کنید!

  2. زینب می‌گوید

   سلام
   با این شماره تماس بگیرید تمام سوالات شما رو جواب میدن .
   تلفن پشتیبانی سیستم بام : ۸۳۳۸۶-۰۲۱

 16. هانی می‌گوید

  یک ماه است دارم امتحان میکنم. آخرش هم میگوید چنین اطلاعاتی یافت نشد. نرم افزار هم شاید روی اندروید کار کند ولی با اپل سازگار نیست.

 17. عليرضا می‌گوید

  با درود من میخواستم بدونم که مشتریهای خارج از کشور چگونه میتونند از سایت بام استفاده کنند و چرا بانک ملی برای راحت کردن مشتریها برای کاربرها اپ بانک ملی نمیسازه اعلان تو کل دنیا همه با اپ کار میکنند خیلی هم راحته جناب آقای قربانی یه app بساز همه راحت کن لطفا با تشکر .

 18. خخخخخ می‌گوید

  تا مرحله اخرش رفتم بی خودی گیر داده میگه نام کاربری را انگلیسی وارد کنید انگلیس هم وارد کردم باز نمیشه خاک بر سرتون با این سیستم تون

  1. ناشناس می‌گوید

   آخرش رو خوب اومدی

 19. زینب می‌گوید

  سلام
  تو قسمت عضویت کادر مربوط به کد ملی غیر فعال هست مشکل چیه؟

  1. ali می‌گوید

   از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده کنید

 20. نوید می‌گوید

  این دیگه چه مسخره بازی که دراوردین. من چطور از خارج از کشور میتونم سیستم پیامکی درست کنم واقعا یکم قبل از کار هاتون فکر کنید.

 21. Rezgaf می‌گوید

  سلام من وفتی کد ملی رو وارد میکنم میگه هیچ حسابی با این کد ملی وجود ندارد ولی من توی بانک ملی خیلی وقته که حساب دارم

  1. حسام می‌گوید

   در یک کلام ایراد های بدی داره سیستم بام…شماره تلفن و کد ملی رو ک میزنم میگه برای کد ملی شما حسابی نیس! بانک هم رفتم اطلاعاتمو تو ثبت احوال چک کرد همه چی درست بود اما بازم خطا میده

  2. سحر می‌گوید

   سلام. منم دقیقا همین مشکلو دارم. اعصابم داغون شد هر کاری می کنم میگه نمیشه، خب اگه قرار به بیرون رفتن باشه همون بیرون کارامونو انجام میدیم خب. مزخرفترین برنامه ست این که گذاشتن :/

 22. داود می‌گوید

  سلام
  من وارد سامانه شدم. گزینه پرداخت اقساط نداره. چه طوری می تونم قسط بدم؟ ممنون

 23. الی می‌گوید

  خیلی جالبه واقعا!
  من میخواستم رمز عبور رو تایپ کنم، توی کادر مخصوص اون علامت تایپ کردن نمیومد که بشه تایپ کرد…واقعا داغونه سیستمتون. مجبور شدم نیمه کاره رهاش کنم. الان دوباره برم میتونم ثبت نام کنم؟

  1. زینب می‌گوید

   کنترل و منها رو بگیرید تا فعال بشه

   1. ساناز می‌گوید

    سلام ـ با گوشی چه دکمه ای و بگیرم ک کادر فعال بشه؟ من با گوشی وارد شدم

   2. امیر می‌گوید

    سلام خانوم زینب من باگوشیه تاچconectهستم وقتی خطه عمودی چشمک زن رونمیده ک بتونم صفحه کلیدم’روفعال کنم دیگه چ منهایی اصلا”چ دکمه ای غیرازدکمه هوم؟کاملا”مشخصه رفتن ی برنامه نویسه آماتورشایدم اصلا”اینکاره نبوده هکرمکر بوده.بخداک نمیخوام جوبدم ولی ی کوچولونگاه ب گذشته معلوم میکنه زیادم بیراه نمیگم.

 24. مهرداد می‌گوید

  سلام. متاسفانه در مرحله نام کاربری و رمز عبور دیگه کاری انجام نمیده و ثبت نمیشه هیچ کاریشم نمیتونم بکنم به نظرم سیستم قبلی خیلی ایده ال تر بود چون از وقتی این بام اومده عملا شدم کارمند بانک از صبح تا ظهر لطفا یه فکری بکنید. در ضمن توی توافق نامه هیچ چیزی در باره کارمزد نیومده که این درست نیست واقعا

  1. ناشناس می‌گوید

   از هرکی ١٠ تومن بگیرن دیگه چی میخوان
   اصلا کار درستی نیست ک اولش همه چیز رو نمیگن

 25. sina می‌گوید

  تشکر

 26. مصطفی می‌گوید

  چرا هیچ گونه حرفی از اقساط و تسهیلات و همچین چیزهایی که تو توضیحات برنامه دادن توش نیست

 27. حمید می‌گوید

  واقعا افتضاح است

 28. افسانه.ا می‌گوید

  سلام
  برای ثبت نام تو همون صفحه اول (شروع ثبت نام) با مشکل مواجه شدم؛ چون نتونستم کدملی رو وارد کنم و فقط شماره تلفن همراه رو میشه وارد کرد! یعنی تو کادر کد ملی کرسر نمیاد که بشه تایپ کرد

  1. omid می‌گوید

   راه حل اول:از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده کنید.
   راه حل دوم:کلید های ctrl و منها را فشار دهید.

 29. حسین می‌گوید

  بانک ملی که روزی بهترین بانک وسهل الوصول ترین راه ها به سیستم ونظام بانکی بود هم اکنون با تغییراتی باعث مشکلاتی برای ما مشتریان گردیده وبا توجه به اینکه قبلااز سیستم راضی بودم ولی هم اکنون با توجه به داشتن شرایط لازم موفق به استفاده از این سامانه جدید نشدم اگر این وضعیت ادامه داشته باشدچاره ای نداریم جز اینکه با بانک ملی خداحافظی کنیم .

 30. آمنه می‌گوید

  چرا میگه ایمیل نامعتبر است؟

 31. نيلوفر می‌گوید

  من هر کاری میکنم ثبت نمیشه یعنی اعداد فقط فارسی تایپ میشن انگلیسی نمیشه حتی اگه به انگلیسی بنویسم اینکارو با چندتا گوشی انجام دادم اما بازم نشد

  1. منتظر می‌گوید

   افرین درسته نرم افزار ضعیفی است ظاهرا بانک ملی اهمیتی به مردم نمیدهد وگرنه اصلاح می کرد

 32. آراز می‌گوید

  اصلا امکان ثبت نام نیس همش خطاهای متفاوتی میده همون مرحله اولش موندم این دیگه چه سامانه ایه.

 33. کاظمی می‌گوید

  سلام خسته نباشید چرا برای ثبت نام هیجی فعال نیست همش میگه کدملی را وارد کنید ولی فعال نیست؟

 34. mary می‌گوید

  سلام.من ثبت نام کردم وارد برنامه بام هم شدم.حسابها رو لود نمیکنه.مثلا زمانی که بخوام انتقال وجه انجام دهم میگه کارتی موجود نیست.ممنون میشم راهنمایی کنید.

 35. علی می‌گوید

  واقعا که خیلی چیز بیخودیه فقط دارید وقت مردم رو میگیرید یه چیزی واسه خودتون درست میکنید
  بعد رو مردم تستش میکنید که ببینید جواب میده یا نه وقت ملت که براتون مهم نیست

  1. زینب می‌گوید

   من عضو شدم مشکلی هم نداره
   تمام سوالاتتون رو شماره زیر پاسخ میده
   ۸۳۳۸۶–۰۲۱

 36. امیر می‌گوید

  حالا جالبه که میگن پیشرفته ترین سیستم بانکی کشور رو بانک کلی با بام ایجادکرده…این پیشرفته ترین سیستمه وهرکی ی مشکلی باهاش داره..برای منم چندباراجازه نداد کدملی بزنم و اخرشهم ک اجازه داد هرچی ایمیل میزنم میگه نامعتبر…یعنی واقعاسیستم معتبریه!!

 37. پرنیا می‌گوید

  سلام چرا اصلا سایتش باز نمیشه
  هر دفعه خواستم برم همش یه دایره میاد که هی میچرخه
  و هر چقدرم صبر میکنم باز نمیشه سایت

  1. علی می‌گوید

   سلام.منم مشکل شما رو دارم.شما تونستید درستش کنید؟؟

   1. علی می‌گوید

    منم نمیتونم وارد سامانه بام بشم نه با گوشی نه با کامپیوتر یه دایره میاد همش میچرخه ولی سایت رو باز نمیکنه یکی راهنمایی کنه

 38. زهرا می‌گوید

  سامانه ای برای سر کیسه کردن مردم و سر کار گذاشتن ملت الان بیشتر از بیست روز میخوام قسط هامو پرداخت کنم این سامانه مزخرف جواب نمیده میگه پیامک رو فعال کنید

 39. parichehr می‌گوید

  با سلام
  تاریخ انقضای کارت من ۱۴۰۰ هستش، و فقط دو رقم آخر رو برای سال قبول می کنه، شما اطلاع دارین باید چه رقمی رو در این بخش بزنم؟ ۰۰ رو که قبول نمی کنه، ۹۹ رو هم همینطور
  ممنون می شم راهنماییم کنید.

  1. منصور می‌گوید

   به جای نوشتن ۱۴۰۰ فقط دو تا ۰۰ بزن حل میشه . مال منم ۱۴۰۰ بود که با زدن دو تا ۰۰ قبول کرد

 40. ارش می‌گوید

  سلام.. خسته نباشید
  عاقا تا حالا ۴ تا ایمیل زدم میگه نامعتبر…
  مشکل چیه؟؟ یکی حواب بده اطفا

 41. فاطمه حسين فشمي می‌گوید

  سلام خسته نباشید ، تا مرحله اخر ثبت نام میره اما موقع مشخص کردن نام کاربری و رمز عبور ایراد میگیره که اعداد باید انگلیسی باشه ، در صورتی که نمیشه انگلیسی وارد کرد با چند مدل گوشی و همه مرورگر ها امتحان کردم اما نشد متاسفانه ،کارت به کارت هم نمیشه کرد

 42. امیر می‌گوید

  تاریخ انقضاء کارتم ۱۴۰۰ خورده و در کادر مربوطه فقط میشه دورقمی وارد کرد.
  حالا چیکار باید کرد؟؟؟

  1. منصور می‌گوید

   به جای نوشتن ۱۴۰۰ فقط دو تا ۰۰ بزن حل میشه . مال منم ۱۴۰۰ بود که با زدن دو تا ۰۰ قبول کرد

 43. فروزان آبباریکی می‌گوید

  با سلام . من مراحل ثبت نام رو تا مرحله آخر یعنی ساخت نام کاربری پیش میرم ولی هرکاری میکنم اعداد به انگلیسی تایپ نمیشه با فارسی هم مینویسم پیغام میاد اعداد را به انگلیسی وارد کنید ولی اصلا نمیشه

  1. ابی می‌گوید

   رو یکی از حساباتون بام رو فعال کنین کافیه.ولی خوب قبلش باید دقت کنین حتما حسابی که حساب اصلی کارت هستش با مراجعه به شعبه پیامک بانک شو فعال کنین بعد طبق آموزش بالا بام رو فعال کنین.

 44. محسن می‌گوید

  سلام
  من دو حساب در شهرهای مختلف دارم ایا میتونم هر دو فعال کنم یکی فعال کردم چطور دومی فعال کنم؟ متشکر

 45. سامانيان می‌گوید

  سلام من اس ام اس بانکم فعال کردم . ولی بازم موقع ثبت نام در بام میگه شمارتون رو ثبت کنید . عجیبه واقعا !! بعد از ثبت شماره همراه چن روز باید صبر کنیم ؟ لطفا راهنکایی بفرمایید

 46. احسان می‌گوید

  شعور ملت را زیر سوال بردند.
  خب میخواهید هزینه بگیرید بفرمایید باید سالی ۱۰ تومن بدی که عضو این سامانه بشی. مشالا همه خدمات رو هم که دارن قطع میکنن به بهانه ی این سامانه.
  در ظاهر اینه که رایگانه ولی باید عضو سامانه ی پیامکی باشی تا بتونی ثبت نام کنی که اونم ۱۰ تومن هزینه سالانشه. آخه کدوم بانکی برای وارد شدن به بانک (یا سایتش) هزینه میگیره!

  1. ناشناس می‌گوید

   من کارمند بانک ملی هستم تاحالا هیچ مبلغی بعنوان هزینه فعالسازی پیامک از کسی دریافت نشده هرچند این مبلغ بابت ارسال پیامک هاست که قانونا هزینه اون برعهده مشتریه

   1. جلال می‌گوید

    هزاران میلیارد پول مردم تو بانک ملی هست که بدون هیچ سودی بانکه … ملی داره ازین پولا استفاده میکنه،بعد بخاطر پیامک میخان ۱۰ تومن کم کنن.واقعا اگه قانون بگه هزینه پیامک بر عهده مشتریه،خیلی قانون بی خودیه.بانک ملی … ترین بانک ایرانه،اصلا خدماتش مفت نمی ارزه.برید از بانکای خصوصی ارائه خدمات به مشتری یاد بگیرید.

    1. رسول قربانی می‌گوید

     بعد شما فکر کردی اگر برید یه بانک خصوصی سرویس بگیرید فکر کردید این ۱۰ هزار تومن رو از شما نمیگیرند؟

     1. علی می‌گوید

      سرویس اونا ارزش داره

 47. Mehrnoosh می‌گوید

  واقعا که مسخره شده سال انقضا کارت من ۱۴۰۰ ولی هرکاری میکنم دو رقم بیشتر نمیزنه و نمیتونم فعال کنم

  1. منصور می‌گوید

   به جای نوشتن ۱۴۰۰ فقط دو تا ۰۰ بزن حل میشه . مال منم ۱۴۰۰ بود که با زدن دو تا ۰۰ قبول کرد

 48. احمد می‌گوید

  سلام ۴ ماهه نتونستم انجامش بدم چند بار هم به بانگ مراجعه کردم همین چیزایی که نوشتید رو میگن. کلا بانگ ملی یک قدم از بانگهای دیگه عقبه.
  باین نتیجه رسیدم که پس از ۲۴ سال عضویت باید بانگمو عوض کنم.چون چیزی بجز از تو صف واستادن تو این بانگ ندیدم. با تشکر.

 49. مهدی دهقانی می‌گوید

  هر کاری میکنم نصب نمیشه

 50. بام زاده می‌گوید

  پیشنهاد می کنم دوستانی که با ” بام ” مشکل دارند از نسخه اندروید همراه بانک ملی استفاده کنند.
  یک بار به همراه کارت ملی به شعبه مراجعه کنید و شماره موبایلتون را ثبت کنید و سپس با نصب همراه بانک کارهاتون را انجام بدید.
  http://bmi.ir/Fa/BMIServicesShow.aspx?SId=257

  امان از این بــــــــــــــــــــام 🙂

 51. ناشناس می‌گوید

  برید از بانکهای دیگه یاد بگیرید خدمات اینترنتی رو

 52. هادی می‌گوید

  سلام خسته نباشید : نمیشه کد ملی رو گیر میده ؟

 53. منصور می‌گوید

  چرا هیچ کس در مورد هزینه استفاده از این سرویس هیچی نمیدونه . توی قرارداد نوشته بانک میتونه خودش هزینه رو از حساب برداره ولی ننوشته هزینه چقدره . شاید هزینه بالا باشه و اصلا ارزش ثبت نام نداشته باشه . لطفا دوستان توضیح بدن

  1. ابی می‌گوید

   من بام رو دارم از همون اسفند سال قبل روش عضوم. فقط شما باید از یه ده تومن به مدت یه سال دل بکنی بعدش همیشه روی بام عضو هستین.بعد از یه سال اگه دیگه نخواستین میتونین پیامک بانک رو در شعبه غیر فعال کنین. ولی همچنان روی سامانه بام عضو هستین.بدون فعال بودن پیامک بانک.

 54. mehran می‌گوید

  همه اینا بهانه هس واسه ۱۰ تومن
  واسه همین تو سایت چیزی راجب مبلغ ننوشته

 55. شهریار می‌گوید

  باسلام من ساکن کشور سوئدهستم و قبل از راه اندازی سامانه بام این امکان برایم وجود داشت که مانده حسابم را کنترل و یا هرگونه وجوهی را نقل و انتقال دهم.ولی با شروع بکار سامانه بام متاسفانه دسترسی من بطور کامل قطع شده وشرط استفاده از این سامانه حضور در یکی از شعب بانک ملی میباشد .با توجه به اینکه هیچگونه شعبه ایی در کشور سوئد ندارید.لطفا بنده را راهنمایی فرمایید……………………..باتشکر و سپاس

 56. احمد می‌گوید

  من نزدیک ۷ ماهه عضو بام هستم ولی امروز یک دفعه دچار مشکل شد و دیگه نرفت تو سیستم
  چندبار هم نام کاربری و پسورد رو عوض کردم ولی باز هم مشکل حل نشد دائم پیغام میده که هویت شما تایید نشد
  چی کنم؟

 57. بهناز غلامعلی می‌گوید

  سلام من رفتم بانک و همراه بانک را فعال کردم و اس ام اس بانکم رو هم گفتم فعال کنند ولی فعال نشده باید چه کار کنم؟
  تهران

 58. کیوان می‌گوید

  با سلام من خیلی وقت پیش داخل سامانه بام ثبتانم و از امکانات خوبش استفاده میکردم بعده مدتی شماره همراهمو با مراجعه به بانک عوض کردم از اون موقع تا حالا نه دیگه میتونم وارد بشم نه اینکه مجدد ثبتانم کنم با پشتیبانی تماس گرفتم یک ماهه قراره سایت رو به روز کننو یه ایتم اضافه کنن که مشتریا بتونن مشکلشونو حل کنن اما تا امروز هیچ خبری نشد

  1. زهره می‌گوید

   سلام.منم مشکل شمارو دارم.شما تونستید براش راه حل پیدا کنید؟

 59. مهدی می‌گوید

  آیا اشخاص حقوقی هم میتوانند از سامانه بام استفاده کنند ؟؟؟؟؟ شرایط استفاده رو لطف بفرمائید ؟ آیا با شناسه ملی شرکت های خصوصی بایستی ثبت نام کنند . (شعب بانک ها هم اطلاعات زیادی ندارند که ارائه بدهند) تشکر

 60. امید می‌گوید

  باسلام خدمت شما ایا اشخاصه اتباه خارجی ک کد ملی ندارن و کارت شناسایی و شماره شناسایی دارن هم میتونن از سامانه ی بام استفاده کنن؟؟؟
  اگر نمیشود لطفا این امکان را هم برای این اشخاص مثل بقیه فراهم کنید ممنونم ازتون

 61. الی می‌گوید

  دو روزه ثبت نام کردم،هربار که میخوام وارد شم چه از طریق سایت چه اپلیکیشن میگه یوزرنیم یا پسورد اشتباه…آلزایمر ندارم که همون لحظه فراموش کنم یوزر نیم پسورد رو…فعلا که خیری ازش ندیدیم

 62. مریم می‌گوید

  سلام.سال ۱۴۰۰ چطوری وارد کنم تاسال ۹۹میشه

  1. رسول قربانی می‌گوید

   سلام
   دو تا صفر وارد کنید
   ۰۰

   1. شاهرخ می‌گوید

    سوالای آسوو فقط جواب میدید؟

 63. ابوالفضل می‌گوید

  از این بانک ملی دیگه ضعیفتر بانکی وجود نداره ساعت ۸ شب رفتم از طریق خودپرداز قسط بدم انجام نشد با کارشناس بانک ملی تماس گرفتم آقا انگار تازه از خواب بیداار شده بود حال حرف زدن نداشت بعد از یه ساعت توضیح دادن آقا گفتن تو ساعت غیر اداری اصلا سیستم خاموشه در صورتی که من قسط بانک مسکن و ملت و ثامن رو تو تمام ساعات شبانه روز از طریق خودپرداز پرداخت میکنم .واقعا جای تاسف داره که این بانک با این همه سرمایه و نیروی انسانی اینچنین ضعیف عمل میکنه و حیف اون اسم ملی که داره یدک میکشه .تورو خدا اگه ازمسولین این پیامو میخونه یه فکری به حال این بانک با برند قدیمی بکنن . با تشکر

 64. javad می‌گوید

  باسلام من میخوام وارد سامانه بام بشم کارتمو تازه عوض کردم ولی همچنان شماره کارت قبلی رومیاره راهی هم برای ثبت کارت جدید نداره لطفا راهنمایی کنید

 65. طناز محمودی می‌گوید

  منم میگه اطلاعات مغایر ! رفتم بانک میگه مشکلی نیست..همه چی درسته…باز نمیشه..خودشون مسخره کردن..

 66. حاتمی می‌گوید

  سلام دوستان.من نصب کردم وچندین ماهه که دارم باهاش کار میکنم.به چن نفر دیگه هم معرفی کردم .همه راضی هستند.

 67. محسن رضوی می‌گوید

  سلام خسته نباشید من در سال ۹۲ حساب انلاین بانکیم فعال کردم ولی متاسفانه بنا به دلایلی ازش چند سالی استفاده ننمودم و الان میخوام استفاده کنم ولی من نام کاربری و پسوردم فراموش کردم چگونه میتوانم دوباره بهشون دسترسی پیدا کنم

 68. سودا می‌گوید

  سلام من میخواستم تو بام ثبت نام کنم میگه کد ملی اشتباه هست. درست هم درج میکنم میگه اشتباه هست یا میگه زمان ثبت نام به پایان رسیده هست یا خطا در دسترسی به سرور حالا من باید چیکار کنم ؟؟

 69. Ali می‌گوید

  سلام خسته نباشی بام همراه فعال نمیشه الان دو روز بانک کاراش انجام دادم گفت در ظرف ۴۸ ساعت فعال میشه وارد اینترنت شدم ثبت کنم میگه این هویت مقدر نیست زحمت شما راهنماییم کن

 70. Ali می‌گوید

  سلام خسته نباشی بام همراه فعال نمیشه کمکم کنی

 71. ایرج می‌گوید

  ظاهرا مراجعه حضوری بهتر جواب میده

 72. ناشناس می‌گوید

  من سامانه بام ثبتنام کردم ولی برای بار دوم که میخام واردبشم همش میگه رمزکاربری نادرسته درصورتی که قبلا یادداشتش کردم و درست عین همون وارد میکنم. مشکل چیه؟

 73. امیر می‌گوید

  سلام آمدم دربام ثبت نام کنم بیچارم کردونشد!
  خدایی خیلی چرته.۱۰دفعه نام کاربری ورمزمودادم
  بالاش مینویسه ازحروف انگلیسی و…………..
  وبعدازچنددقیقه برمیگرده به صفحه اول.خخخ
  باباجان یکم دقت کنیدمگه بانک شهرچه فرقی داره که راحت درنیم دقیقه ثبت نام کردم

 74. مهدی فتحی زاده می‌گوید

  این تاریخ انقضا ک رو کارته ۱۴۰۱ خب،چن بار زدم فقط دو عدد رو قبول میکنه۱۴بقیشو ک۰۱ تایپ نمیکنه.خسته شدم لطفا ی راهنمایی کنید.ممنون

  1. رسول قربانی می‌گوید

   عدد ۰۱ رو وارد کنید

 75. صالح می‌گوید

  سلام .بنده مدتی هست خارج از کشور هستم . آیا میتونم نرم افزار بام رو از اینجا نصب کنم ؟؟

 76. ن - اسدی می‌گوید

  سلام یک کاربربام برای عضوگیری درسامانه بانکداری اینترنتی بام باچه آدرسی باید تبلیغ کند(چگونه بانک وسیستم تشخیص میدهد که چه فرد یاکاربری این عضورا به ثبت نام تشویق کرده)

 77. شاهرخ می‌گوید

  سلام.
  من قبلا در این سامانه عضو بودم،کارتم را گم کردم و آنرا مسدود کردم و از بانک یک کارت جدید گرفتم.از بام،کارت قبلیم را پاک کردم و الان نمیتوانم وارد شوم.برای ثبت نام مجدد شماره کارت قبلیم(گم شده)می آید و نمیتوانم شماره کارت جدید را وارد کنم.

 78. رویا می‌گوید

  سلام چرا ایمجوری بود اینقد دنگ وفنگ داره این بانک

 79. ناشناس می‌گوید

  با سلام . چرا کد ملی من در سامانه بانک ملی ثبت نمیشه ؟

 80. فهیمه احسان فرد می‌گوید

  استفاده از کم کردن کار کارمندان اداره و سریع بودن انتقال پول

 81. نعمت می‌گوید

  سلام من اصلا نمیتونم بام رو فعال کنم ثبت نام نمیشه برام نام کاربری و رمز عبور برام صادر نمیشه

 82. حسین عقابی می‌گوید

  سامانه بام عالی فقط گزینه تغییر کاربر درسیستم سامانه پیدانکردم

 83. رحمان ازسقز می‌گوید

  سلام، لطفاگزینه ویرایش شماره کارت یاحذف آنراایجادکنید

 84. رحمان ازسقزشماره تماس09183768352 می‌گوید

  سلام، لطفاگزینه ویرایش شماره کارت یاحذف آنراایجادکنید

 85. Rosa می‌گوید

  با سلام لطفا” برای کسانیکه در خارج هستند آیا امکاناتی هست تا از موجودی خود با خبر باشند آیا سیستم اینترنتی فقط برای کسانی هست که در ایران زندگی میکنند لطفا” راهنمائی فرمائید با تشکر

 86. ابوالفضل رضوانی می‌گوید

  ضمن سلام و خسته نباشید.
  سوالی داشتم؛ آیا استفاده از سامانه بام(مثلا دیدن صورتحساب) هزینه دارد یا خیر؟ با تشکر

 87. علی می‌گوید

  به نظرم ابتدا کارمندهای بانک را اموزش بدین که وقتی درخواست میدیم نگاهشون تو افق محو نشه

 88. ناشناس می‌گوید

  با سلام
  من رمز سامانه بام را فراموش کردم برای بازیابی راهنمایی بفرمایید . ممنون میشم

 89. ناشناس می‌گوید

  عالی بود

 90. الهام می‌گوید

  سلام من ثبت نام کردم ولی موقع وارد کردن نام کاربری و رمز عبور این پیام و میده
  متأسفانه تایید هویت شما با این مشخصات مقدور نیست.

  1. ناشناس می‌گوید

   مال منم همینجوره لطفا اگه میشه زود این سوال رو جواب بدین

 91. بهرام می‌گوید

  تاریخ روی کارت ١۴٠٢ هست اما در سامانه بام تا سال ٩٩ میشه ثبت کرد چه شکلی باید تاریخ ١۴٠٢ را وارد کنیم

 92. فریده می‌گوید

  سلام الان که رمز دوم یکبار مصرف اومده نمیشه میگه اطلاعات کارت نامعتبره چیکار باید کرد؟

 93. ناشناس می‌گوید

  عالی

 94. ahmadazimi می‌گوید

  سلام من یک خارجی استم فلا ایران زنده گی میکنم آیا میتوانم به در سامانه بام بانک ملی ثبت نام کنم از جای کد ملی با کد اتباع خارجی ثبت نام کنم خواهشمندم به ما پاسخ دهید

 95. ناشناس می‌گوید

  الان که کرونا اومده پیامک رو برای شماره موبایلی که در بانک ثبت نام کردیم میشه غیرحضوری فعال کرد چون بام ملی بدون فعال بودن پیامک کار نمیکنه

 96. سوال می‌گوید

  الان که کرونا اومده پیامک رو برای شماره موبایلی که در بانک ثبت نام کردیم میشه غیرحضوری فعال کرد؟ چون بام ملی بدون فعال بودن پیامک کار نمیکنه

 97. ناشناس می‌گوید

  سلام تاریخ انقضای کارت من ۱۴۰۲ هست و موقع ثبت نام نمیشه اینو نوشت لطفا بگید باید چیکار کنم؟؟

 98. زهرا می‌گوید

  من میخوام عضو سامانه بام شم ک رمز پویامو فعال کنم ولی برای اینکه بتونم عضو شم باید رمز پویا داشته بشم :|| خسته نباشید! اگه قراره از قبل رمزپویامون فعال باشه پس دیگ چرا امکان فعال کردن رمز پویا با سامانه بام فراهم شده؟؟؟؟!بعد میگن بعد از غیرحضوری کردن فعالساازی رمزپویا مراجع ی مردم ب دستگاه خودپردازم کاهش چشمگیر نداشته!!خب مشخصه ک کم نمیشه برادر من چون با سامانتون اصلا نمیشه رمز پویا فعال کرد :||| یا من اشتباه میکنم؟اگه اشتبا میکنم بفرمایید؟

 99. مهدی می‌گوید

  سلام من وقتی وارد سامانه میشوم میگه اشکال از شماره تلفنه من نمیدونم پیامک های مربوط به امور کارت های ملیمون به کدوم شماره ارسال میشه بیزحمت اگه میشه زودتر سوالمو جواب بدین

 100. هاشمی می‌گوید

  برای عضویت توی سامانه بام نیاز به فعالسازی رمز پویاست اونوقت فعالسازی رمز پویا در گرو عضویت سامانه بام! مگه نگفتین نیاز به حضور در شعبه یا خودپرداز نیست؟ این چه مدلشه؟

 101. مهدی می‌گوید

  سلام. برای ثبت نام در بام دوتا مشکل دارم اول اینکه در مرحله تایید هویت قسمت تاریخ انقضاء نمیاد که بخوایم وارد کنیم. دوم اینکه در قسمت رمز دوم پویا بنده رمز دوم رو از برنامه رمز ساز بانک ملی (رمزبان) میگیرم وارد می کنم ولی میگه صحیح نیست.
  لطفا راهنمایی بفرمایید.

 102. محسن می‌گوید

  سلام من دارای حساب در بانک ملی هستم ولی چون اتباع خارجی ام کد ملی میخواد برا سامانه ندارم چکار کنم کد فراگیر رو هم قبول نمیکنه

 103. امیرعلی می‌گوید

  واقعا برنامه مزخرفیه.من هفت روزه میام و میرم بانک و شماره ثبت میکنم و…..هنوز نتونستم برنامه بام رو نصب کنم.واقعاساخت یه برنامه راحت انقد سخته برا بانک‌ملی؟برید اپلیکیشن و نرم افزار بانکهای دیگه رو ببینید.تو چند دقیقه نصب و راه اندازی میشن

 104. منوچهر می‌گوید

  با سلام, قبلا از به حساب بانکی خودم وارد میشدم ,از طریق سامانه بام , نام کار بری و رمز دارم, از موقعی که رمز های پویا الزامی شده, ورود به سامانه رمز پویا هم میخواهد, خوب من دریافت پیامک را فعال نکردم چون فعالیت زیادی با بانک ملی ندارم ,نمیخواهم آنرا فعال کنم که خوب اینجا کار لنگ است و نمیتوانم به حساب اینترنتی وارد شودم.
  میخواهم به حسابم از طریق اینترنت دسترسی داشته باشم آیا راهی هست؟
  بانک های دیگر این کار بدون فعال سازی پیامک عملی است.
  در ضمن از اپ رمزبان را فعال کردم و رمز هفت رقمی ( رمز دوم) صادر میکند که فقط برای استفاده از خرید اینترنتی است.
  ممنون اگر راهنمایی کنید.

 105. حمید می‌گوید

  سلام .من میخاستم بانک ملت حساب باز کنم به صورت غیر حضوری چیکار کنم تو کدوم سایت افتاح کنم؟؟

 106. هدیه می‌گوید

  سلام
  من که رمز پویا رو فعال نکردم چجوری در مرحله ۳ از من رمز پویا میخواد واقعا مسخره است

 107. علیرضا می‌گوید

  من خارج از کشور هستم و در حال حاضر دسترسی به سایت بام امکان پذیر نیست.

 108. رضا می‌گوید

  من هم از خارج از کشور نمیتونم متصل بشم. نه سایت نه اپلیکیشن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.