راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

فراخوان مقاله ماهنامه بانکداری الکترونیک در ۲ ماه پایانی سال

faba-mahname-logo-way2pay-92-11-09موضوعات محوری ۲ شماره آتی ماهنامه بانکداری الکترونیک که تا پایان سال جاری منتشر می‌شود، اعلام شد. براساس تصمیمات اتخاذ شده در شورای مطبوعاتی مرکز فابا، «پرداخت الکترونیک» و «بازاریابی خدمات بانکی» موضوع محوری دو شماره آتی ماهنامه بانکداری الکترونیک خواهد بود. از علاقه‌مندان و پژوهشگران حوزه بانکداری الکترونیک دعوت می‌شود مقالات خود را در موضوعات محوری ذکر شده و با رعایت برنامه زمانی به مرکز فابا ارسال نمایند.

اسفند ۱۳۹۲: پرداخت الکترونیک

موضوعات مورد بحث: ارزیابی یک دهه فعالیت پرداخت الکترونیک در کشور، بررسی تجارب موفق پرداخت الکترونیک در دنیا، نوآوری ها و روندهای جدید پرداخت الکترونیک در ایران و جهان، بانک مرکزی و پرداخت الکترونیک، بررسی نقاط ضعف و قوت شاپرک، مدل مناسب کسب‌وکار پرداخت الکترونیک در کشور بعد از شاپرک و سایر مباحث مرتبط.

مهلت ارسال مقاله: ۲۰ بهمن ۱۳۹۲

فروردین ۱۳۹۳: بازاریابی خدمات بانکی

موضوعات مورد بحث: بازاریابی خدمات بانکی، تاثیر فناوری بر بازاریابی خدمات بانکی، تحول بازاریابی در نتیجه ورود فناوری اطلاعات و ارتباطات، بازاریابی خدمات بانکداری الکترونیک، نقش شبکه‌های اجتماعی و وب ۲ در فروش خدمات بانکی، مطالعات موردی از شیوه‌های نوین و موفق بازاریابی خدمات بانکی در دنیا، طرح‌ها و ایده‌های نوین مبتنی بر فناوری برای گسترش بازار خدمات بانکی و سایر مباحث مرتبط.

مهلت ارسال مقاله: ۸ اسفند ۱۳۹۲

 .

مدیران، کارشناسان و پژوهشگران ارجمند شبکه بانکی می‌توانند مطالب خود را در زمینه‌های تخصصی یاد شده و با توجه به زمان‌بندی ارائه شده، در قالب فایل ورد، به همراه یک قطعه عکس با کیفیت، مشخصات کامل و آدرس تماس به پست الکترونیکی مرکز فابا (info@EBG.ir) ارسال نمایند. علاقه‌مندان همچنین می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن‌های ۶۶۴۹۹۸۷۴ و ۶۶۴۹۹۸۸۳ با امور مطبوعاتی مرکز فابا تماس حاصل نمایند.

منبع: مرکز فابا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.