شرکت‌ها

ارائه راهکارهای پرداخت فناپ در نمایشگاه بانکداری اسلامی

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

نهمین نمایشگاه بانکداری اسلامی با حضور برخی از شرکت‌های مطرح حوزه پرداخت الکترونیکی برگزار شد. در این رویداد که در حاشیه بیست‌وششمین همایش بانکداری اسلامی برپا شد، شرکت‌های فناپ، خدمات انفورماتیک، جی‌اس‌اس، اینفوتک و … حضور داشتند. در این میان، فناپ با همراهی شرکت‌های زیرمجموعه‌اش نظیر ماندگار، فرتاک، اتیک و پارسا به نمایشگاه آمده تا جدیدترین محصولات و راهکارهایش را به نمایش بگذارد.

شرکت ماندگار که در خوشه بازرگانی فناپ جای دارد، با دو محصول اصلی، یعنی دستگاه پول‌شمار و سورتر کیسان و دستگاه پرفراژ PV2 به نمایشگاه آمده بود. شرکت اتیک که در حوزه پرداخت خرد الکترونیکی، شرکتی شناخته شده است، بیشتر به واسطه ترویج فرهنگ پرداخت خرد در نمایشگاه حضور یافت. سامانه‌های هوشمند مدیریت ناوگان تاکسیرانی و اتوبوس‌رانی از جمله سامانه‌هایی است که این شرکت در برخی شهرها نظیر مشهد، اصفهان، قزوین، کیش و اهواز اجرایی کرده است. اخیرا نیز نزدیک به ۳۰۰ دستگاه اتوبوس در شهر کرمان به این سامانه‌های پرداخت الکترونیکی مجهز شده‌اند.

پارسا، یکی دیگر از شرکت‌های زیرمجموعه فناپ است. این شرکت در حوزه فروش، نصب و راه‌اندازی پایانه‌های فروشگاهی و دستگاه‌های خودپرداز فعالیت می‌کند. مکان‌یابی، بازاریابی،‌ نصب و راه‌اندازی، خدمات خزانه‌داری، پول‌رسانی و پشتیبانی فنی از دستگاه‌های خودپرداز ازجمله فعالیت‌های این شرکت است. این شرکت به منظور معرفی خدمات‌ حوزه خودپرداز، آموزش‌ نصب و پشتیبانی این دستگاه‌ها به نمایندگان و پذیرندگانش به نمایشگاه آمد.

شرکت فرتاک نیز در حوزه نصب و فروش تجهیزات پرداخت و شبکه فعالیت می‌کند. ارائه مشاوره، تامین و راه‌اندازی پایانه‌های پرداخت و صندوق‌های فروشگاهی و همچنین تجهیزات ذخیره‌سازی و پردازشی در دایره فعالیت‌های این شرکت جای دارد.

منبع: فناپ

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */