راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

دریافت امتیاز در باشگاه مشتریان ملت با استفاده از ابزارهای پرداخت الکترونیک

باشگاه مشتریان ملت به مشتریان عضو این باشگاه به ازای استفاده از ابزارهای پرداخت الکترونیک، امتیاز اختصاص می‌دهد.

به گزارش راه پرداخت و به نقل از روابط عمومی بانک ملت، باشگاه مشتریان ملت در قالب طرح امتیازی خود، برای خرید از پایانه‌های فروشگاهی، پرداخت قبوض، خرید اینترنتی، پرداخت الکترونیک بهای سوخت و پرداخت اینترنتی اقساط امتیاز در نظر گرفته است.

بر اساس این گزارش، اعضای باشگاه مشتریان ملت به ازای هر یک میلیون ریال خرید از دستگاه‌های کارتخوان یک امتیاز، هر ۵۰۰ هزار ریال شارژ کیف پول الکترونیک کارت هوشمند سوخت یک امتیاز، پرداخت غیرحضوری قبوض دو امتیاز، هر ۵۰۰ هزار ریال خرید اینترنتی یک امتیاز هر پرداخت اینترنتی قسط یک امتیاز و هر پرداخت اینترنتی اقساط زود‌تر از موعد نیم امتیاز دریافت می‌کنند.

در عین حال در طرح امتیازی باشگاه مشتریان ملت، برای عضویت در باشگاه ۱۰ امتیاز، برای سالروز تولد اعضا دو امتیاز، برای دعوت از دوستان تا ۲۰ نفر نیم امتیاز و برای نفر بیست و یکم تا پنجاهم دودهم امتیاز و برای نظرسنجی‌های باشگاه نیز امتیازهایی تعیین کرده است.

بر این اساس، چنانچه اعضای باشگاه مشتریان ملت به حد نصاب ۱۰۰ امتیاز دست پیدا کنند از تسهیلات ۲۰ میلیون ریالی خرید لوازم منزل یا پاداش نقدی یک میلیون ریالی و چنانچه حد نصاب ۲۰۰ امتیاز را به دست آورند، از پاداش نقدی دو میلیون ریالی یا تسهیلات خرید لوازم منزل به مبلغ ۴۰ میلیون ریال بهره‌مند خواهند شد.

پاداش نقدی سه میلیون ریالی یا تسهیلات ۷۰ میلیون ریالی خرید خودرو نیز برای مشتریانی در نظرگرفته شده است که در طرح امتیازی باشگاه مشتریان ملت، حد نصاب ۳۰۰ امتیاز را به دست بیاورند.

باشگاه مشتریان ملت با هدف ایجاد محیطی صمیمی به منظور تعامل بیشتر با مشتریان، معرفی طرح‌های تشویقی جدید بانک ملت، دریافت بازخورد از مشتریان در زمینه طرح‌های ارائه شده، ایجاد پایگاه اطلاعاتی غنی از نوع رفتار و نحوه گزینش خدمات از سوی مش‌ترین و ایجاد رضایتمندی و وفادار سازی آنان ایجاد شده است.

1 نظر
  1. علی فاتحی می‌گوید

    خرید امتیاز فقط در روز تولد هست یا روزهای دیگه هم راه و روش داره؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.