بانک‌تک (BankTech)

مقدسیان از هلدینگ بهسازان و بانک ملت رفت

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

امروز یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ خبردار شدیم مرتضی مقدسیان که مدیر عامل و عضو هیئت مدیره هلدینگ بهسازان (گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا) بود برای ادامه همکاری با بانک ملت به توافق نرسیدند که در نتیجه، او هلدینگ و بانک ملت را ترک خواهد کرد.

مقدسیان دی ماه ۱۳۸۰ مدیر عامل بهسازان ملت شد و تا انتهای اسفند ۱۳۹۲ مدیر عاملی و عضویت هیئت مدیره شرکت بهسازان ملت را بر عهده داشت. شرکت بهسازان ملت تا اواسط ۱۳۹۳ سهامدار چند شرکت دیگر بود. ایشان میگفت که در ابتدای ورود او فقط شرکت بهسازان ملت با ۳۵ کارمند و یک ساختمان اجاره‌ای وجود داشت که مشمول ماده ۱۴۱ قانون تجارت بود.

Morteza-Moghadasian-Behsazan-Index-way2pay-banner-93-11-11

از اردیبهشت ۱۳۹۳ شرکت گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا که بطور اختصار هلدینگ بهسازان گفته میشود، توسط بانک ملت تاسیس گردید و شرکتهای زیر مجموعه شرکت بهسازان ملت به هلدینگ منتقل گردیدند و مقدسیان مدیر عامل هلدینگ بهسازان گردید.

مقدسیان استعفای خود را در اسفند سال قبل تقدیم رییس هیئت مدیره هلدینگ بهسازان که در آن زمان و حال حاضر آقای رستگار مدیر عامل بانک ملت (بصورت غیر ثبتی) هستند نموده بود و طبق توافق قرار بود تا انتهای خرداد تکلیف ایشان با بانک ملت معلوم شود.

مقدسیان امروز استعفای دوم خود را تقدیم رییس هیئت مدیره هلدینگ نمود و از فردا در مرخصی به سر میبرد تا جانشین او تعیین شود. ایشان میگفت که ۲۴ روز مرخصی طلب دارد و پیش بینی میکرد که تعیین جانشین یا استعفای او هر چه زودتر انجام شود. ایشان از نظر مقررات تابع وزارت کار و بیمه تامین اجتماعی است که علی الاصول یکماه قبل از ترک شغل باید استعفا بدهد که تاکنون چندین ماه از زمان استعفای ایشان گذشته است.

شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ بهسازان (گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا) به قرار زیر هستند:

 • بهسازان ملت
 • به پرداخت ملت
 • مهندسی سیستم یاس ارغوانی
 • مهندسی صنایع یاس ارغوانی
 • مهندسی نرم افزار شقایق
 • زیر ساخت امن خدمات تراکنشی

برای جانشینی او حدس‌هایی زده میشود که به صحت نزدیک نیستند و روزهای آینده معلوم میشود.

منبع: سرمدنیوز

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۳ دیدگاه

 • شرکت فامیلی آخرش شکسته،
  اونجا پر از باند بازیه
  مثلا توکلی ها پدر و پسر و… اونجا هستن
  واقعا افتضاحه
  شرکت ی زمانی قوی بود با این فامیل بازیها خراب شده

 • با رفتنن اقای مقدسیان و ورود اقای چگینی اوضاع بهسازان ملت واقعا دچار مشکلات شدیدی شده است، امروز بهسازان ملت یکی از شرکت های ضعیف و شکست خورده در حوزه بانکداری الکترونیکی تبدیل شده، با توجه به عدم وجود متخصصان در این شرکت دچار مشکلات شدیدی شده، ایراداتی که شاید حتی در بانکهایی همانند کشاورزی هم مشاهده نشود، رفتن اقای مقدسیان شاید بزرگترین شکست بهسازان ملت باشد.

  • متاسفانه باند و باندبازی همه جا بیداد میکنه. من از شرکت گسترش متعلق به بانک کشاورزی بهمین دلیل بیرون آمدم. متاسفانه مدیرعامل محترم فعلی که با خرید core خارجی بانک بزرگی همانند کشاورزی را دچار مشکل کرده علی رغم تحصیل درخارج از ایران ، نسبت به دانش و دانایی پرسنل توهم توطئه دارند و عملا نیروی کاربلد کنار گذاشته شده اند. نیروی بدرد بخور هیچگاه بیکار نخواهد ماند و آخر عاقبت فامیل بازی و باندبازی ها زمین زدن بانک با قدمت هشتاد ساله خواهد بود

/* ]]> */