خبر

مراحل فعال‌سازی همراه بانک سپه

همراه بانک سپه سامانه‌ای است که شما به وسیله آن می‌توانید با نصب نرم افزار لازم بر روی تلفن همراه خود، خدمات بانکداری الکترونیکی را در طول شبانه روز از طریق تلفن همراه دریافت نمایید.

.

شرایط استفاده

الف) ارائه خدمات بانکی برای حساب‌های بانک سپه

دارندگان حساب‌های عابربانک، جاری طلایی، قرض‌الحسنه پس@انداز طلایی و بن‌کارت برای استفاده از این سامانه می‌توانند همراه با اصل و تصویر کارت ملی خود (یا اصل و تصویر شناسنامه به همراه شماره ملی و کدپستی)، به نزدیک‌ترین شعبه بانک سپه مراجعه نمایند. پس از تکمیل فرم درخواست استفاده از خدمات بانکداری الکترونیکی، در صورت تمایل مشتری، دو رمز در اختیار وی قرار می‌گیرد: رمز اول برای ورود به سامانه، رویت مانده و صورت حساب و… و رمز دوم برای انجام تراکنش‌های مالی شامل پرداخت قبوض و انتقال وجه.

همچنین در راستای افزایش امنیت استفاده از خدمات غیرحضوری برای مشتریان از طریق درگاه‌های غیرحضوری (اینترنت‌بانک، همراه‌بانک و تلفن‌بانک)، امکان نوع تأیید رمز دوم متغیر از طریق پیامک برای تأیید انجام تراکنش‌ها در درگاه‌های مذکور فراهم شده است. در این روش برای هر تراکنشی که نیازمند تأیید از طریق رمز دوم می‌باشد، رمزی یکبار مصرف از طریق پیامک به شماره تلفن همراه مشتری (که قبلاً در سامانه اطلاعات بانک ثبت شده است) ارسال می‌شود. بنابراین این نوع تأیید از امنیت بالاتری نسبت به رمز دوم ثابت برخوردار است.

شایان ذکر است، هنگام فعال‌سازی رمز دوم از طریق پیامک، هیچ‌گونه پیامکی برای مشتری ارسال نشده و این رمز به هنگام انجام تراکنش مالی در درگاه‌های غیرحضوری برای مشتری ارسال می‌شود.

یادآوری می‌شود رمز دوم این خدمات فقط به اشخاص حقیقی اختصاص می‌یابد.

.

ب) ارائه خدمات بانکی برای کارت‌های عضو شبکه شتاب

دارندگان کارت‌های سایر بانک‌ها می‌توانند از کلیه خدمات غیرحضوری کارت‌های عضو شبکه شتاب (مانده‌گیری، پرداخت قبوض، خرید کارت شارژ، خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک سپه) و… از طریق این سامانه استفاده نمایند.

.

مراحل فعال‌سازی همراه بانک سپه برای مشتریان بانک سپه

  • ۱. دریافت رمز خدمات الکترونیکی از شعبه
  • ۳. نصب نرم‌افزار روی گوشی تلفن همراه

.

مراحل فعال‌سازی همراه بانک سپه برای مشتریان سایر بانک‌ها (کارت‌های عضو شتاب):

  • ۱. تکمیل فرم درخواست (در صورتی که متقاضی استفاده از رمز دوم متغیر از طریق پیامک هستید؛ این درخواست را در فرم مربوطه قید نمائید)
  • ۳. نصب نرم‌افزار روی گوشی تلفن همراه

نشانی ورود به سامانه همراه بانک سپه: mobile.ebanksepah.ir

.

فرم درخواست به همراه شرایط و مقررات استفاده از خدمات الکترونیکی حساب‌های متمرکز – اشخاص حقیقی (حساب‌های افرادی و مشترک) فرم درخواست به همراه شرایط و مقررات استفاده از خدمات الکترونیکی حساب‌های متمرکز – اشخاص حقیقی (حساب‌های انفرادی و مشترک)

فرم درخواست به همراه شرایط و مقررات استفاده از خدمات الکترونیکی حساب‌های متمرکز – اشخاص حقوقی فرم درخواست به همراه شرایط و مقررات استفاده از خدمات الکترونیکی حساب‌های متمرکز – اشخاص حقوقی

فرم تعهدنامه استفاده از خدمات الکترونیکی حساب‌های متمرکز برای اشخاص حقوقی و حساب‌های مشترک فرم تعهدنامه استفاده از خدمات الکترونیکی حساب‌های متمرکز برای اشخاص حقوقی و حساب‌های مشترک

منبع: بانک سپه

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

اتاق خبر راه پرداخت همه مطالب و خبر‌های مهم فین‌تک ایران را رصد و منتشر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۲ دیدگاه

/* ]]> */