راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

چهارمین کتاب از مجموعه ۹گانه راه پرداخت به مناسبت ۹ ژانویه منتشر شد / آموزه‌های مهم‌ترین کتاب‌های بلاکچین، اقتصاد توکن و کریپتوکارنسی

کتاب «راه‌کار شماره ۱: دارایی دیجیتال»، به مناسبت رویداد ۹ ژانویه منتشر شد. فایل الکترونیکی این کتاب هم‌اکنون در فروشگاه راه پرداخت به صورت رایگان قابل بارگیری است. کتاب «راه‌کار شماره ۱: دارایی دیجیتال»، چهارمین کتاب از مجموعه ۹گانه کتاب‌های انتشارات راه پرداخت است و قرار است که سایر کتاب‌های این مجموعه ۹گانه به ترتیب تا روز رویداد ۹ ژانویه منتشر شده و به صورت رایگان در دسترس عموم قرار گیرند.


مهم‌ترین ایده‌هایی که مدیر امروزی باید بداند


کتاب راه‌کار تلاشی است برای آموزش مدیران حرفه‌ای و یادآوری موضوعاتی که ممکن است در انبوه مسائل روزمره فراموش شوند. کتاب‌های راهکار هر شماره یک موضوع را برمی‌گزیند و تلاش می‌کند با ارائه متن‌های قوی آن موضوع را برای مخاطبان خود بشکافد. اینجا به سراغ ایده‌ها رفتیم و تلاش کردیم مهم‌ترین ایده‌هایی را که فکر می‌کنیم مدیر امروزی باید بداند، با کمترین تعداد کلمات ممکن به او منتقل کنیم. در «کتاب راه‌کار شماره ۱: دارایی دیجیتال»، خلاصه 11 کتاب با عناوین مهم در زمینه دارایی دیجیتال اعم از: «استاندارد بیت‌کوین»، «کسب‌وکار بلاکچین»، «انقلاب بلاکچین»، «پول نقد دیجیتال»، «رمزارزش»، «اتریوم»، «بلاکچین بابل»، «بلاکچین و معماری جدید اعتماد»، «بلاکچین: آینده همه‌چیز»، «عصر کریپتوکارنسی» و «طلای دیجیتال» آورده شده‌اند. هدف از خواندن خلاصه این مجموعه کتاب‌ها آگاهی بیشتر مدیران حرفه‌ای و علاقه‌مندان این حوزه است.

عناوین سایر کتاب‌های این مجموعه ۹گانه که به‌تدریج تا زمان رویداد در قالب نسخه الکترونیکی منتشر می‌شود و به رایگان در اختیار عموم قرار می‌گیرد، عبارت‌اند از: «چهل پروژه برتر دنیای رمزارز از دید مجله فورچون»، «طرح ملی بلاکچین قطر»، «مجموعه کتاب‌های راه‌کار (شماره ۲: تأمین مالی خرد)»، «مجموعه کتاب‌های راه‌کار (شماره ۳: بانک و بانکداری)» و «مجموعه کتاب‌های راه‌کار (شماره ۴: تکنولوژی)».

پیش از این کتاب‌های «اقتصاد ديجيتال دوبی»، «قوانین و مقررات رمزارزها در جهان» و «آینده فایننس» از این مجموعه 9گانه منتشر شده است.


درباره رویداد ۹ ژانویه


رویداد 9 ژانویه یک رویداد سالانه با محوریت کسب‌وکارها و فعالان حوزه رمزارز، بلاکچین و دارایی دیجیتال است که هر سال در تاریخ 19 دی‌ماه برگزار می‌شود. رویدادی که در سال‌های گذشته به یکی از مهم‌ترین دورهمی‌ها و برنامه‌های اکوسیستم نوظهور رمزارز و دارایی دیجیتال ایران تبدیل شده و فرصتی است برای اینکه مهم‌ترین مسائل این فضا در آن مورد بحث و بررسی قرار بگیرد.

در دو دوره قبلی این رویداد بیش از 700 چهره کسب‌وکاری، صنفی، سرمایه‌گذاری و توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری و سخت‌افزاری این حوزه گرد هم آمده و در پنل‌ها و ارائه‌ها و فرصت‌های شبکه‌سازی درباره حوزه‌هایی چون آموزش، سرمایه‌گذاری، رگولاتوری، رسانه و… با یکدیگر گپ‌وگفت کرده‌اند.‌

کارخانه نوآوری رسانه راه کار در نظر دارد سومین دوره رویداد 9 ژانویه را 19 و 20 دی‌ماه 1402 با حضور مدیران و فعالان صنعت رمزارز، بلاکچین و دارایی دیجیتال و دیگر صنایع مرتبط ازجمله سرمایه‌گذاری، مشاوره و بازارهای مالی برگزار کند.

رویدادی که قصد دارد با بحث‌های کارشناسی و آینده‌پژوهشی، تصویر روشن‌تری از فرصت‌ها و تهدیدهای بازار رمزارز و فناوری‌ها و نوآوری‌های مبتنی بر بلاکچین هم برای اکوسیستم کسب‌وکارهای نوآور و هم برای نظام اقتصادی و مالی کشور ارائه دهد. نمایشگاه، کنفرانس، کارگاه، شبکه‌سازی و کاریابی مهم‌ترین بخش‌های رویداد دو روزه 9 ژانویه در سال 1402 خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.