راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

شرکت بازرگانی مبناکارت آریا برنامه‌نویس استخدام می‌کند

شرکت بازرگانی مبناکارت آریا سال ۱۳۸۶ در حوزه‌های بانکی و ماشین‌های اداری تأسیس شد و فعالیت اصلی آن تا سال ۱۳۹۳ در زمینه ارائه خدمات تراکنش مالی (پی‌اس‌پی) بوده که در سال ۱۳۹۳ با واگذاری بخشی از سهام خود به بانک صادرات به تأسیس شرکت بازرگانی مبناکارت آریا منجر شد و تاکنون خدمات زیادی در حوزه تجهیزات بانکی ارائه کرده است.

محصولات شرکت بازرگانی مبناکارت آریا شامل دستگاه چاپگر صدور آنی کارت، اسکنر چک، سورتر اسکناس، باندرول اسکناس، دستگاه پد امضا، چاپگر دفترچه‌‏ای و کیوسک غیرنقدی است.

همچنین این شرکت با توجه به پروژه‌های بزرگی که در اختیار دارد، دارای خدمات پس از فروش و پشتیبانی شامل Call Center و Help Desk در سراسر کشور است که این امر وجه تمایز آن با سایر رقباست. با توجه به پشتیبانی بیش از ۱۳۰۰۰ دستگاه تحت پوشش، سرویس‌دهی به مشتریان با داشتن سیستم خدمات پس از فروش قدرتمند و شبکه نمایندگی کارمندان پشتیبانی در سراسر کشور امکان‌پذیر شده و حالا این شرکت در راستای تکمیل نیروی انسانی خود از برنامه‌نویسان Android به شکل پاره‌وقت دعوت به همکاری می‌کند.

برنامه‌نویس Android

شرح موقعیت شغلی:

  • تسلط بر مفاهیم جاوا و کاتلین
  • توانایی طراحی و پیاده‌سازی UI و UX
  • آشنایی با APIهای پیام ابری و پوش نوتیفیکیشن‌ها
  • تجربه با ابزارهای نسخه‌سازی کد مانند GIT
  • آشنایی با برنامه‌نویسی سخت‌افزارهای مبتنی بر اندروید
  • آشنایی با معماری‌های رایج مانند MVVM و MVC و Design pattern پراستفاده

علاقه‌مندان می‌توانند ظرف ۱۰ روز از تاریخ درج آگهی رزومه کامل خود را به آدرس پست الکترونیک pourjafar@mca.co.ir ارسال کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.