راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

از برگزیدگان چالش هوش مصنوعی بهسازان فردا تقدیر شد / اعلام نفرات برتر چالش هوش مصنوعی

برندگان چالش هوش مصنوعی مرکز نوآوری هلدینگ بهسازان فردا با عنوان «تشخیص مقصود کاربران» مشخص شدند.

به گزارش روابط‌ عمومی گروه بهسازان فردا، مرکز نوآوری این هلدینگ به‌ منظور شناسایی و حمایت از ایده‌های نوآورانه و خلاقانه، چالش هوش مصنوعی با عنوان مسابقه «تشخیص مقصود کاربران» را در حاشیه بیست‌وششمین نمایشگاه الکامپ برگزار کرد.
محمد صبحی و علیرضا مازوچی به‌صورت گروهی رتبه اول، طیب پورابراهیم جایگاه دوم و مهدی دهقانی مقام سوم این مسابقه را کسب کردند.

شرکت‌کنندگان در این مسابقه می‌بایست از میان جملات پرسیده‌شده توسط کاربران Intent آنها را تشخیص داده، در چهار عمل کارت‌به‌کارت، پایا، پرداخت قبض و موجودی حساب استخراج کرده و هر کلمه از پیام کاربران را در دسته‌بندی‌های مشخصی طبقه‌بندی می‌کردند.

در این مسابقه که با هدف تشخیص مقصود کاربران، کشف و شناسایی شبکه و توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها برای تیم‌سازی در حوزه هوش مصنوعی برگزار شد، علاقه‌مندان به هوش مصنوعی اعم از دانشجویان، توسعه‌دهندگان و… که مایل به محک‌زدن توانمندی‌های خود و همکاری با مجموعه‌ بزرگ هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ملت بودند، حضور داشتند.

طبق این گزارش، برگزیدگان این مسابقه علاوه بر دریافت جوایز نقدی، فرصت همکاری در پروژه‌های هوش مصنوعی هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ملت را خواهند داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.