راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

رونمایی تاپ از کارت خرید دانش‌آموزی، هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی 1402 / کارت خرید دانش‌آموزی؛ جایگزینی مناسب برای پول نقد

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس، از «کارت خرید دانش‌آموزی» با هدف ارائه خدمتی نوین به خانواده‌ها و ایجاد بستری مناسب برای مدیریت مالی فرزندان‌شان رونمایی کرد. 

به گزارش روابط عمومی تجارت الکترونیک پارسیان، هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس، تجارت الکترونیک پارسیان از محصول جدید «کارت خرید دانش‌آموزی» در راستای جلب رضایت مشتریان خود و با هدف تأمین رفاه حال خانواده‌ها و دانش‌آموزان سازمان‌های طرف قرارداد تاپ و همچنین مدیران مدارس، مؤسسات و مراکز آموزشی رونمایی کرد. کارت خرید دانش‌آموزی، جایگزینی مناسب برای پول نقد و راهکاری ساده برای کنترل و مدیریت مالی فرزندان برای خانواده‌هاست. دارندگان این کارت می‌توانند با استفاده از این کارت، با تعیین سقف استفاده روزانه، مشاهده موجودی و گزارش‌گیری از تراکنش‏‌های انجام‌شده (با مراجعه به بخش مالی و اعتباری، خدمات پارسی‌کارت در اپلیکیشن تاپ top.ir) و دریافت پیامک پس از انجام هر تراکنش و…، به کنترل و مدیریت خرید و نقدینگی فرزندان‌شان بپردازند.

از دیگر قابلیت‌های این کارت می‌توان به خرید از تمامی فروشگاه‌های حضوری (کلیه دستگاه‌های کارت‌خوان عضو شبکه شتاب) و اینترنتی (درگاه‌های پرداخت) در سراسر کشور، خرید شارژ و بسته اینترنتی، ایجاد محدودیت جهت خرید از فروشگاه‌های خاص از جمله بوفه مدارس، فروشگاه‌ها یا صنف ویژه اطراف مدرسه نظیر کتاب‌فروشی، لوازم‌التحریر و…، بهره‌مندی از شبکه تخفیف تاپیا و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی 24ساعته در سراسر کشور اشاره کرد.

چاپ طرح خاص و درج لوگوی مدارس یا مراکز آموزشی بر روی کارت، از دیگر مزایای کارت خرید دانش‌آموزی است که مدارس، مؤسسات و مراکز آموزشی نیز می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

خانواده‌های پرسنل سازمان‌های طرف قرارداد تاپ و همچنین مدیران مدارس، مؤسسات و مراکز آموزشی متقاضی «کارت خرید دانش‌آموزی تاپ» می‌توانند جهت دریافت این کارت و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02122661763 یا مرکز تماس پاسخگویی 24ساعته 0212318 تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.