راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

تسهیل پرداخت عوارض آزادراهی در سفرهای نوروزی با آیتول

پرداخت عوارض آزادراهی موضوعی مهم برای افرادی است که با خودروی شخصی، عازم سفر به شهرهای دور و نزدیک می‌شوند. به صورت کلی پرداخت به‌موقع و جلوگیری از محاسبه جریمه در صورت تأخیر در پرداخت این عوارض اهمیت ویژه‌ای دارد. با توجه به اهمیت این موضوع، آیتول به‌عنوان سامانه جامع خدمات خودرویی کاربران، خدمت پرداخت عوارض آزادراهی را در کنار سایر سرویس­‌های بدهی‌ خودرو ارائه کرده تا رانندگان بتوانند به سادگی عوارض جاده­‌ای خود را به‌صورت آنلاین و در مسیر سفر یا بازگشت از سفر پرداخت کنند.

به گزارش روابط عمومی آیتول، مزیت پرداخت عوارض ماشین آیتول، امکان استفاده از خدمات پرداخت آنلاین و دقیق در تمام آزادراه­‌های آنلاین کشور است و مالکان خودرو از طریق سامانه آیتول، قابلیت استعلام و پرداخت عوارض خودرو را بدون توقف در پایگاه‌های عوارضی خواهند یافت.

آزادراه همت -کرج، آزادراه تهران- قم، آزادراه تهران- قزوین، آزادراه تهران- ساوه، آزادراه کرج – قزوین، آزادراه قزوین- زنجان، آزادراه گذرگاه شرق اصفهان، آزادراه کاشان – نطنز – اصفهان (سان‌آرا) و آزادراه بندرعباس – شهید رجایی و… از جمله آزادراه‌­های تحت پوشش آیتول برای پرداخت آنلاین عوارض هستند.


پرداخت عوارض آزادراهی در آیتول


کاربران برای پرداخت عوارض آزادراهی از طریق آیتول می­‌توانند به سادگی و تنها با واردکردن شماره پلاک و تلفن همراه مالک خودرو در سامانه آیتول، عوارض خودروی خود را پرداخت کنند و به این ترتیب نگرانی بابت دیرکرد و صدور جریمه نخواهند داشت.

فرآیند درج اطلاعات و پرداخت عوارض، طی چند مرحله کوتاه از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن آیتول انجام می‌­شود و مالکان خودرو می‌­توانند در کمترین زمان ممکن، عوارض آزادراهی خود را استعلام گرفته و پرداخت کنند؛ نرخ عوارض محاسبه‌شده در این روش بسیار دقیق و بدون هیچ‌گونه خطایی است.

کاربران با فعالسازی سرویس پرداخت خودکار و شارژ کیف پول آیتول این امکان را دارند تا به صورت آنی و بلافاصله پس از ثبت عوارض آزادراهی، تعرفه آن را پرداخت کنند. این قابلیت مانع صدور جریمه دیرکرد برای خودرو می­‌شود که مبلغ آن نسبت به نوع خودرو، از 40 هزار تومان تا 90 هزار تومان متغیر است.

آیتول همچنین قابلیت تسویه با شیوه پرداخت امن (سریع) را ارائه کرده تا کاربران با فعال­سازی قابلیت پرداخت مستقیم و بدون ورود به درگاه پرداخت، عوارض آزادراهی را مستقیماً از حساب بانکی خود پرداخت کنند.

استعلام و پرداخت یکپارچه تمامی بدهی­‌های خودرویی به همراه عوارض آزادراهی، پرداخت مجزا عوارض آزادراه­‌های آنی‌رو و آزادراه تهران- شمال در کنار امکان فعال­سازی اشتراک سالیانه آیتول از دیگر مزیت­‌های سامانه خودرویی آیتول برای پرداخت عوارض جاده­‌ای است.

آیتول به‌عنوان سامانه یکپارچه خدمات خودرویی در راستای تحقق وعده خود مبنی بر پاسخ به تمام دغدغه­‌های خودرویی کاربران، سرویس­‌های جامعی را به صورت آنلاین ارائه کرده که خرید قسطی بیمه شخص ثالث، عوارض طرح ترافیک، بیمه اقساطی خودرو، مالیات نقل‌وانتقال خودرو و… از مهم‌ترین خدمات این برند است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات آیتول می‌توانند به وب‌سایت یا اپلیکیشن آیتول مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.