شرکت‌ها پی‌تک (PayTech)

شرکت توسن تکنو در سال ۹۳ چه راهبردهایی را دنبال ‌می‌کند؟

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مجمع عمومی شرکت توسن تکنو برای سال مالی ۹۲ در تاریخ ۱۷/۲/۹۳ با حضور صاحبان سهام برگزار شد. در جلسه مذکور دکتر محمد مظاهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توسن تکنو، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سال ۹۲ به تبیین راهبردهای شرکت در سال ۹۳ پرداخت.

وی خاطرنشان ساخت با توجه به تفکیک شبکه پرداخت کارتی (شاپرک) از شبکه بانکی کارتی (شتاب) نیاز به حضور تخصصی شرکت‌های ارائه‌کننده راه‌حل در زمینه پرداخت وجود دارد که شرکت توسن تکنو برنامه توسعه سبد خدمت و محصول را به صورت جامع در دستور کار دارد. مدیر عامل شرکت توسن تکنو ارائه خدمت در تمام استان‌های کشور به شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات پرداخت را از جمله برنامه‌های مهم شرکت توسن تکنو برای سال ۹۳ اعلام کرد.

دکتر محمد مظاهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توسن تکنو

دکتر محمد مظاهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توسن تکنو

وی در حوزه بانکداری الکترونیک نیز برنامه شرکت برای توسعه شبکه خودپرداز و ارائه خدمات با پوشش کشوری را مورد تاکید قرار داد و افزود: برنامه شرکت در این زمینه عمق بخشیدن به چرخه تولید محصول با هدف ایجاد نوآوری و کاهش قیمت تمام شده است. شرکت توسن تکنو یکی از شرکت‌های ارائه‌کننده راهکارهای پرداخت و بانکداری الکترونیک کشور با بیش از یک دهه تجربه است.

منبع: دنیای اقتصاد

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */