راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

دریافت ۳ استاندارد بین‌المللی در شانزده ماه

بانک شهر موفق به دریافت گواهینامه‌ بین‌­المللی استانداردهای ایزو۹۰۰۱، ایزو ۱۰۰۰۲ و ایزو ۲۷۰۰۰ شد. در راستای حرکت به سوی استانداردسازی فعالیت‌ها، روش‌های اجرایی و اصلاح فرایندها به منظور بهبود مستمر عملکرد بانک، استانداردهای ایزو ۹۰۰۱، ایزو ۱۰۰۰۲ و ایزو ۲۷۰۰۰ به ترتیب مربوط به استقرار سیستم مدیریت کیفیت، مدیریت شکایات مشتری و مدیریت امنیت اطلاعات در بانک شهر به صورتی عملیاتی و کاربردی دریافت و مستقر شد.

بانک شهر به منظور ارائه خدمات بهتر و مطابق با استانداردهای فعالیت و نیز جلب رضایت مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید پس از طی مدت زمان شانزده ماه، در اردیبهشت‌ماه سال جاری موفق به اخذ گواهینامه‌­های مذکور با تایید شرکت “آینور” اسپانیا گردید.

بانک شهر موفق به دریافت گواهینامه‌ بین‌­المللی استانداردهای ایزو9001، ایزو 10002 و ایزو 27000 شد.
بانک شهر موفق به دریافت گواهینامه‌ بین‌­المللی استانداردهای ایزو۹۰۰۱، ایزو ۱۰۰۰۲ و ایزو ۲۷۰۰۰ شد.

لازم به توضیح است که این استانداردها در برخی از کشورها به عنوان بخشی از مقررات ملی در آمده و هدف از آن ایجاد سهولت در تجارت بین‌المللی از طریق بهبود و گسترش استانداردهای جهانی در مورد سیستم‌ها، تولیدات و خدمات است.

در این بین استانداردهای سری‌۹۰۰۰ راهنمایی برای عملکرد صحیح مدیریتی، استاندارد سری ایزو‌۱۰۰۰۲ به عنوان یکی از روش‌های ارتباط با مشتری و استاندارد ۲۷۰۰۱که به استاندارد سیستم مدیریت امنیت اطلاعات یا ISMS مشهور است، کامل‌ترین ساختار را برای فرایند مدیریت امنیت اطلاعات در سازمان فراهم می‌آورند.

منبع: بانک شهر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.