راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

معاونین جدید امور مشتریان و فروش و توسعه محصول نرم‌افزار توسن‌تکنو معرفی شدند

جمشید جوادی‌پور و احسان بایندور به ترتیب به سمت‌های معاونت امور مشتریان و فروش و معاونت توسعه محصول نرم‌افزار توسن‌تکنو منصوب شدند. جوادی‌پور پیش از برعهده‌گرفتن مسئولیت جدید، در توسن‌تکنو و شرکت‌های شناخته‌شده دیگر صنعت نظیر ایران‌ارقام، توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی و ایران‌نارا فعالیت داشته است. آخرین سمت بایندور پیش از برعهده‌گرفتن مسئولیت جدید، مدیریت توسعه نرم‌افزار کسب‌وکارهای نوین معاونت توسعه محصول نرم‌افزار این شرکت بوده است.

به نقل از روابط عمومی شرکت توسن‌تکنو، جمشید جوادی‌پور فعالیت حرفه‌ای خود را از شهریور ۱۳۷۷ به عنوان مسئول شبکه در شرکت الکترونیک هسته‌ای آغاز کرد. پس از آن بین شهریور ۱۳۸۱ تا آذر ۱۳۸۳ در شرکت ایران‌ارقام حضور داشت. وی از آذرماه ۱۳۸۳ تا دی‌ماه ۱۳۸۸ در شرکت ایران‌نارا، مدیر پشتیبانی سخت‌افزاری خودپرداز بود و سپس در سمت مدیریت تجاری محصولات بانکی از بهمن ۱۳۸۸ تا دی ۱۳۹۲ در شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی فعالیت حرفه‌ای خود را ادامه داد.

معاون جدید امور مشتریان و فروش توسن‌تکنو در ادامه فعالیت‌های حرفه‌ای خود به شرکت پدیدآوران سخت‌افزار خوارزمی رفت و از آبان ۱۳۹۱ تا فروردین ۱۳۹۳ در مقام نایب‌رئیس هیئت‌مدیره این شرکت فعالیت کرد. پس از آن بود که دوره مسئولیت جوادی‌پور در گروه توسن آغاز شد و به مدت ۱۴ ماه در سمت معاون توسعه محصول توسن‌تکنو (توسعه فن‌افزار توسن) با گروه توسن همکاری کرد. در ادامه مسئولیت معاون امور مشتریان و فروش توسن‌تکنو برای یک سال به عهده ایشان گذاشته شد. جوادی‌پور فعالیت خود در گروه توسن را از اردیبهشت ۱۳۹۶ تا اسفند ۱۳۹۶ به‌ عنوان مدیرعامل شرکت تراکنش همراه ایمن (شاپ) ادامه داد. سمت نایب‌رئیس هیئت‌مدیره شرکت پیشرو فناوران سیراف و سمت رئیس هیئت‌مدیره شرکت پدیدارگستر کیان مسئولیت‌های بعدی جوادی‌پور پس از جدایی از گروه توسن بوده است.

احسان بایندور، معاون جدید توسعه محصول نرم‌افزار توسن‌تکنو
جمشید جوادی‌پور، معاون جدید امور مشتریان و فروش توسن‌تکنو

جمشید جوادی‌پور به لحاظ آکادمیک، فارغ‌التحصیل رشته مهندسی برق الکترونیک در مقطع کارشناسی است و دوره مدیریت کاربردی MBA را نیز در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با موفقیت گذرانده است. گفتنی است پیش از جوادی‌پور، امیر افشانی عهده‌دار این مسئولیت بود. 

احسان بایندور نیز فعالیت خود را به‌ عنوان مهندس برنامه‌نویس جاوا در شرکت پدیدپرداز از اردیبهشت ۱۳۹۱ آغاز کرد و تا خرداد ۱۳۹۲ در این سمت باقی ماند. پس از آن به‌ عنوان توسعه‌دهنده ارشد جاوا در بانک سامان از شهریور ۱۳۹۲ تا خرداد ۱۳۹۵ مشغول به فعالیت بود. بایندور در ادامه فعالیت‌های حرفه‌ای خود، از خرداد ۱۳۹۵ به شرکت آتیه داده‌پرداز رفت و به‌ عنوان توسعه‌دهنده ارشد جاوا فعالیت کرد. وی سپس از شهریور ۱۳۹۵ وارد گروه توسن شد و تا اردیبهشت ۱۳۹۷ توسعه‌دهنده جاوا در این شرکت بود. بایندور پس از آن به‌ عنوان تیم‌لید توسعه نرم‌افزار بک‌اند (Back-End) فعالیت خود را در توسن‌تکنو ادامه داده است.

معاون جدید توسعه محصول نرم‌افزار توسن‌تکنو فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر با گرایش معماری کامپیوتر از دانشگاه شهید بهشتی است.

گفتنی است پیش از بایندور، حمید بیگی با حفظ سمت CTO توسن‌تکنو، عهده‌دار مسئولیت سرپرستی معاونت توسعه محصول نرم‌افزار این شرکت بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت