راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

اولین نشست انجمن روابط عمومی ایران در سال ۹۳ در بانک پارسیان انجام شد

با حضور جمع کثیری ازاعضاء، علاقه مندان، دانشجویان، پژوهشگران، استادان دانشگاه و اصحاب رسانه و دست اندرکاران روابط عمومی سازمان های خصوصی و دولتی کشور، یکصد و شصت و هفتمین نشست علمی تخصصی انجمن روابط عمومی ایران به میزبانی بانک پارسیان برگزار شد.

درابتدای این جلسه که اولین جلسه انجمن در سال ۹۳ محسوب می شود، دکترمنصورساعی، عضو هیات مدیره انجمن به بیان گزارشی از فعالیت ماه های پیش انجمن پرداخت وسپس سخنران اصلی این نشست خانم روشنک عاطفی منش، پژوهشگر حوزه ارتباطات و روابط عمومی پیرامون اهمیت ارتباطات سلامت و نقش روابط عمومی در حوزه ارتباطات سلامت به ایراد سخنرانی پرداخت.

شایان توجه است؛ رییس واعضای هیات مدیره انجمن از دکتر دیواندری، مدیرعامل بانک پارسیان و مدیریت روابط عمومی به دلیل فراهم نمودن امکانات برگزاری این نشست تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

آقای علی جهانی، مدیر روابط عمومی بانک پارسیان نیز ضمن خیر مقدم به حاضران و اظهار خرسندی از میزبانی بانک پارسیان برای این نشست، دقایقی را پیرامون نقش روابط عمومی در سازمان ها به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباطی و پایگاه اطلاعاتی و ارتباطی سازمان ها با جامعه به ایراد سخنرانی پرداخت.

منبع: بانک پارسیان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.