راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

عملیات نجات یک بیت‌کوین در ماتریکس بیت‌پین / دریافت بیت‌کوین رایگان با انجام مأموریت

صرافی بیت‌پین به‌تازگی کمپین جدیدی برای دریافت بیت‌کوین معرفی كرده است. در این کمپین یک بیت‌کوین درون ماتریکس گیر افتاده و تنها کسی که می‌­تواند به آن برای آزادی کمک کند، کاربران و دیگر مأموران هستند. کاربر اگر این مأموریت خطیر را قبول کند، به‌عنوان پاداش، بخشی از این بیت‌کوین را با توجه به زحماتش دریافت خواهد کرد و از طریق گردونه شانس و قرص قرمز رمز و راز­‌های عملیات را کشف می‌کند.

در عملیات نجات بیت‌کوین شما مأمور ویژه ما هستید. بیت‌کوین در ماتریکس زندانی شده و شما باید با انجام مأموریت‌های مختلف یک بیت‌کوین را از ماتریکس آزاد و از آن خود کنید. بهتر است بدانید بیت‌کوینی که آزاد می‌کنید از این به بعد مال شما و در کیف پول شماست.


شرکت در عملیات نجات بیت‌کوین


بیت‌کوین در صفحه عملیات نجات بیت‌کوین زندانی شده و عملیات شما دقیقاً از همین نقطه شروع می‌شود. ‌از الان با بیت‌کوین رایگان تنها سه مأموریت و یک گردونه فاصله دارید. یادتان باشد برای شروع عملیات، حتماً باید عضو مأموران بیت‌پین باشید و برای این کار تنها لازم است در بیت‌پین ثبت‌نام کنید.


یک عملیات و سه مأموریت تا دریافت بیت‌کوین رایگان


برای دریافت بیت‌کوین رایگان، کافی است یکی از سه مأموریت زیر را انجام دهید یا همه آنها را به شکل ترکیبی پیش ببرید. اولین کار این است که حجم بالایی از تراکنش را در بیت‌پین داشته باشید. دومین مأموریت، تعداد تراکنش­‌های شماست که مسلماً هر چقدر بیشتر باشد بهتر خواهد بود و سومین راه نیز دعوت از دوستان است و به ازای دوستانی که دعوت می‌کنید سطح خود را افزایش می‌دهید. در ادامه هر مأموریت به‌صورت کامل توضیح داده‌ شده است:

تمامی این مراحل در مدت محدودی انجام خواهد شد؛ پس از امروز باید به فکر برنامه‌­ریزی برای مأموریت­‌های خود باشید. اطلاعات بیشتر در این مورد نیز در آکادمی آموزش ارز دیجیتال بیت‌پین وجود دارد و کنار هر سطح از مأموریت، دکمه انجام مأموریت وجود دارد، بعد از انجام هر مأموریت دکمه دریافت پاداش، نمایان و کاربر با کلیک روی دکمه به صفحه گردونه شانس منتقل می‌شود.

مأموریت حجم معامله:

مأموریت حجم معامله با مقدار خرید و فروش ارز دیجیتال در بازار تومانی تکمیل می‌شود. هر چقدر حجم معامله بیشتری داشته باشید در مأموریت خود موفق‌­تر خواهید بود. حجم معامله در سه سطح زیر قابل انجام است.

 • سطح آلفا: یک میلیون تومان معامله؛
 • سطح بتا: پنج میلیون تومان معامله؛
 • سطح دلتا: پنجاه میلیون تومان معامله.

مأموریت تعداد تراکنش:

تعداد تراکنش نیز یکی دیگر از مأموریت­‌های شماست. با تراکنش بیشتر شانس خود را برای گردونه افزایش می‌دهید و سهم بیشتری از بیت‌کوین را می‌توانید برای خود کنید. در این مأموریت تراکنش‌های بالای یک میلیون تومان مبنای محاسبه تعداد تراکنش قرار می‌گیرند. در سه سطح می‌توان مأموریت تعداد تراکنش را انجام داد. این سه سطح عبارت‌اند از:

 • سطح آلفا: یک تراکنش بالای یک میلیون تومان؛
 • سطح بتا: پنج تراکنش بالای یک میلیون تومان؛
 • سطح دلتا: بیست تراکنش بالای یک میلیون تومان.

مأموریت دعوت از دوستان:

برای اینکه مأمور رویال بیت‌پین باشید نیاز است وفاداری خود را ثابت کنید. با دعوت از دوستان و فعالیت آنها شما نیز بیت‌کوین به دست خواهید آورد. معامله‌­ای دوسر برد برای شما و دوستی که از طرف شما دعوت شده است. هر دوستی که دعوت می‌کنید، حتماً نیاز است احراز هویت تا سطح دو را تکمیل کرده باشد. سطح‌های این مأموریت به شرح زیر تعریف شده‌اند.

 • سطح آلفا: یک دوست دعوت‌ شده؛
 • سطح بتا: پنج دوست دعوت شده؛
 • سطح دلتا: 10 دوست دعوت شده.

نکته: هر مأموریت‌ سه سطح دارد؛ آلفا، بتا و دلتا. بعد از تکمیل هر سطح به سطح بعدی منتقل می‌شوید و می‌توانید پاداش سطح بعدی را هم با انجام مأموریت دریافت کنید؛ تا زمانی که پاداش تمام سطوح را دریافت کرده باشید.

گردونه شانس:

در این مرحله تنها کافی است گردونه را به گردش درآورید و شانس خود را برای میزان دریافت بیت‌کوین امتحان کنید. گردونه شامل سه سطح از پاداش است؛ سطح آلفا، سطح بتا و سطح دلتا که متناسب با سطح مأموریتی که انجام داده‌اید، می‌توانید پاداش خود را دریافت کنید. کاربر به ازای انجام هر مأموریت در هر سطح می‌تواند یک بار گردونه شانس را بچرخاند.

برای مثال، اگر مأموریت تعداد تراکنش را انجام داده‌اید، در مرحله اول با انجام یک تراکنش بالای یک میلیون تومان، سطح آلفا را کسب کرده‌اید و در گردونه، دایره سطح آلفا (دایره بیرونی) برای شما روشن می‌شود. زمانی که گردونه را بچرخانید، نقطه تلاقی دایره سطح آلفا و نوار سبز پاداش شما برای انجام مأموریت‌تان است.


چقدر بیت‌کوین در ماتریکس وجود دارد؟


بنا بر گفته بیت‌پین، یک بیت‌کوین درون ماتریکس ما به دام افتاده که رهایی آن به دست شماست. البته یک قرعه­‌کشی با 10میلیون ساتوشی نیز وجود دارد که برنده‌­اش در انتهای مأموریت همه مأموران مشخص خواهد شد. تمامی مأموران در تلاش هستند بیت کوین ماتریکس را آزاد کنند. شما نیز برای جایزه بیشتر باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید. قابل ذکر است که تمام پاداش‌ها به ساتوشی محاسبه خواهد شد.

در باکس نمایش مقدار پاداش دریافت‌شده شما و مقدار بیت‌کوین باقی‌مانده (بر حسب ساتوشی) نشان داده شده است که هر ۳۰ دقیقه به‌روز می‌شود.

قرص شانس:

مسلماً اگر شخصیت نئو در فیلم ماتریکس قرص آبی را انتخاب می‌­کرد، زندگی­‌اش بدون تغییر ادامه پیدا می‌کرد. شما اگر جای او بودید چه می‌کردید؟ تا پایان نجات بیت‌کوین، شما می‌توانید هر روز یک قرص شانس را برای دریافت یک شانس شرکت در قرعه‌کشی ۱۰ میلیون ساتوشی امتحان کنید. اگر قرص قرمز رنگ به نمایش دربیاید، یک شانس برای شرکت در قرعه‌کشی ۱۰ میلیون ساتوشی در پایان عملیات دریافت می‌کنید.

نکته:

 • تایمر استفاده از قرص شانس به صورت روزانه عددشماری می‌کند و ۱۲ هر شب، ریست می‌شود.
 • در صفحه قرص شانس، تعداد شانس‌های دریافتی‌تان را می‌توانید مشاهده کنید.

برای شرکت در عملیات نجات بیت‌کوین، کافی است سری به وب‌سایت بیت‌پین بزنید و در این سایت ثبت‌نام کنید. باقی مراحل بسیار ساده خواهد بود و مشکلی از این بابت نخواهید داشت. با انجام مأموریت­‌ها در انتهای هر روز گردونه را بچرخانید و بیت‌کوین رایگان دریافت کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت