راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سومین کنفرانس روابط‌‌عمومی و صنعت اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۳ برگزار می‌شود

سومین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت اردیبهشت‌ماه سال آینده و همزمان با برگزاری دومین هفته روابط‌عمومی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

سید غلامرضا کاظمی‌دینان، دبیرکل سومین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت با بیان این مطلب اظهار داشت: موضوع اصلی این کنفرانس «روابط‌عمومی، صنعت و رقابت برندها» است که در آن به نقش روابط‌عمومی‌ها در ارتقای برند، بررسی‌ استراتژی‌های رقابت با سایر برندها در بازار، چگونگی دفاع از برند در روابط‌عمومی‌های صنعت و… پرداخته می‌شود. موضوع برندسازی یا برندینگ، توسعه برند، حفظ برند و در نهایت ارتقای برند موضوعی است که امروز بخش‌های مختلف صنعت و خدمات با آن مواجه هستند و در این حوزه‌ها، روابط‌عمومی‌ها نقشی بی‌بدیل و مؤثر دارند.

کاظمی دینان گفت: تلاش داریم در کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت تجارب موفق برخی روابط‌عمومی‌ها در این حوزه را به مخاطبان ارائه کرده و روش‌های نوین مطرح شده در استراتژی‌های توسعه بازار را ارائه دهیم.

در سومین کنفرانس کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت اساتید ارتباطات، تبلیغات و بازاریابی، مدیران صنایع، مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی حضور خواهند داشت. علاقه‌مندان جهت حضور در این کنفرانس یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دبیرخانه کنفرانس روابط عمومی مراجعه کنند.

منبع: ستاد خبری سومین کنفرانس روابط عمومی و صنعت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.