راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سید ولی الله فاطمی اردکانی عضو هیات مدیره بانک ملی شد

meli

طی احکام جداگانه‌ای از سوی دکتر علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی آقایان دکتر محمد فطانت‌فرد و سید ولی‌الله فاطمی اردکانی به عضویت در هیات مدیره بانک ملی ایران منصوب شدند. دکتر عبدالناصر همتی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک ملی ایران در جلسه هیأت مدیره این بانک که روز دوشنبه ۹ دی ماه ۱۳۹۲ برگزار شد، ضمن معرفی دو عضو جدید از زحمات محمدابراهیم منصور خاکی و عباس کمرئی دو عضو پیشین هیات مدیره بانک ملی قدردانی کرد.

.

دکتر فاطمی را بیشتر بشناسیم

سید ولی الله فاطمی اردکانی مدارج علمی و تحصیلات تکمیلی خود را در رشته معماری کامپیوتر در دانشگاه صنعتی شریف به انجام رسانده و مسئولیت‌هایی از جمله مدیرعاملی شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین، عضویت در کارگروه تجارت الکترونیک طرح تکفا، مسئولیت کارگروه توسعه ابزارهای مالی پرداخت الکترونیک وزارت امور اقتصادی و دارایی و مسئولیت‌های دیگری در حوزه بانکداری الکترونیک و انفورماتیک مرتبط با بانکداری را بر عهده داشته است.

.

دکتر فطانت‌فرد را بیشتر بشناسیم

دکتر محمد فطانت‌فرد دارای دکترای مدیریت از دانشگاه تربیت مدرس و استاد دانشگاه است که سوابق اجرایی متعددی در حوزه مالی و سرمایه‌گذاری از جمله عضویت در هیأت مدیره و قائم مقامی مدیرعامل بانک پارسیان و مدیرعاملی شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان را در کارنامه خود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.