راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

شرکت فن‌آوا کارت در استان زنجان دعوت به همکاری می‌کند

شرکت فن‌آوا کارت به‌صورت سهامی عام، با هدف «ارائه خدمات ایمن، مؤثر، ارزان و در جهت توسعه ابزارهای پرداخت» در سال ۱۳۸۲ به‌عنوان عضوی از گروه بزرگ فن‌آوا (سهامی عام) و به شماره ۲۰۹۱۵۲ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. این شرکت پس از دریافت مجوز PSP از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را با صدور کارت‌های اعتباری آغاز و در سال ۱۳۸۸ اقدام به همکاری با بانک‌ها در زمینه تأمین، نصب و پشتیبانی دستگاه‌های کارت‌خوان در سطح کشور کرد. این مجموعه با استفاده از نیروی انسانی متخصص، فناوری‌های امنیتی روز دنیا و بهره‌گیری از ابزارهای نوین پرداخت موفق به کسب رتبه برتر شورای عالی انفورماتیک کشور شد.

شرکت فن‌آوا کارت توانسته است با ارائه خدمات باکیفیت و مطمئن، سهم مناسبی از بازارهای خرد و کلان پرداخت الکترونیک در کشور را به خود اختصاص دهد.

در سال ۱۳۹۲ با توجه به اهمیت و توسعه فعالیت‌های فن‌آوا کارت و افزایش نیروی انسانی، ساختمان مرکزی گروه فن‌آوا در اختیار فن‌‌آوا کارت قرار گرفت و بخشی از زیرساخت‌های فنی و عملیاتی مورد نیاز ارتقا پیدا کرد. در حاضر شرکت فن‌آوا کارت با بیش از ۲۰۰ نفر نیروی خلاق و کارآزموده و دارا بودن ۷۰۰ هزار پایانه فروش در سراسر ایران، به بانک‌های معتبری مانند کشاورزی، سپه، انصار، سینا، مهر اقتصاد، ایران‌زمین، مسکن، پست‌بانک، آینده، حکمت ایرانیان، توسعه صادرات، سرمایه، دی و شهر و سایر مؤسسات مالی و بنگاه‌های اقتصادی خدمات ارائه می‌دهد.

این شرکت در تاریخ ۱۶ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ با شماره ۱۱۶۴۷ موفق به پذیرش در بورس شد. نام این شرکت در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ به‌عنوان یکصد و نود و چهارمین نماد معاملاتی و نیز یکصد و دوازدهمین شرکت در بازار دوم در گروه صنعت رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن و زیرگروه صنعت مشاوره و فعالیت‌های وابسته به آن با کد صنعت «۷۲۲۰» و نماد «ر کارت» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج‌ شده است.

شرکت فن‌آوا کارت، مجری ارائه خدمات پرداخت الکترونیکی با هدف توسعه و گسترش فعالیت خود، از اشخاص حقوقی مجرب و توانمند در حوزه بازاریابی و پشتیبانی ابزارهای پرداخت در زمینه پایانه‌های فروشگاهی در استان دعوت به همکاری می‌کند. 

شرایط مورد نیاز: 

  •  دفتر نمایندگی در مرکز استان  
  • نیروی کار دفتری  
  • بازاریاب و گروه پشتیبانی واجد شرایط و باسابقه
  • ارائه تضامین بانکی مورد نیاز بابت حسن انجام کار   
  • سابقه کار مرتبط قابل ارائه بین ۲ تا ۵ سال  
  • ارسال نام و مشخصات پروژه‌های انجام‌شده توسط اکیپ مربوطه 
  • ارائه رضایت‌نامه‌های شغلی از مشتریان

علاقه‌مندان می‌توانند درخواست خود را با ذکر توضیحات به نشانی sh.farman@fanavacard.ir ارسال کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.