راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

ثبت‌نام بازدیدکنندگان نمایشگاه اینوتکس 2022 آغاز شد

با اعلام دبیر یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری «INOTEX 2022» ثبت‌نام بازدیدکنندگان یازدهمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۲ آغاز شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس 2022، سجاد عباسی فشمی دبیر یازدهمین نمایشگاه اینوتکس، گفت: «ثبت‌نام بازدیدکنندگان یازدهمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۲ آغازشده و بازدیدکنندگان می‌توانند با مراجعه به سایت اینوتکس اقدام به ثبت‌نام نمایند.

بازدیدکنندگان هنگام ثبت‌نام در سایت با سه نوع بلیت مواجه می‌شوند، نوع اول بلیت رایگان است که برای بازدید از بخش نمایشگاهی بوده و مخاطبان برای بازدید از این بخش از نمایشگاه نیاز به پرداخت هزینه ندارند و با دریافت بلیت رایگان از نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

بلیت نوع دوم مربوط به بخش آنلاین نمایشگاه است، زیرا امسال در کنار بخش حضوری نمایشگاه بخش آنلاین نیز برقرار است که در آن مخاطبان می‌توانند خارج از محیط نمایشگاه، سخنران‌ها و پنل‌ها را دیده و از امکانات اپلیکیشن مانند ارتباط بین غرفه داران و بازدیدکنندگان، امکان تناظر یابی از طریق هوش مصنوعی اپلیکیشن و امکانات دیگر استفاده کنند.نوع سوم بلیت مناسب آن دسته از مخاطبانی است که می‌خواهند غیر از بازدید از نمایشگاه از رویدادهایی که در نمایشگاه جریان دارد نیز استفاده کنند. برای مثال غیر از بازدید از نمایشگاه می‌خواهند از پاویون منتورشیپ‌ها یک مشاوره رایگان دریافت کنند، یا در قالب تورهای بازدید از شرکت‌های پارک فناوری پردیس بازدید نمایند یا در رویداد ریورس پیچ شرکت کنند. افراد متقاضی برای تهیه بلیت ویژه باید ۵۵ هزار تومان هزینه کنند که با توجه به خدمات ارائه‌شده مبلغ زیادی نیست.»

دبیر یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری گفت: «اینوتکس امسال از کشورهای روسیه، هند، مالزی، قرقیزستان و اندونزی مخاطب دارد و شرکت‌های حاضر در نمایشگاه استقبال خوبی از این دوره داشته‌اند. بیش از ۴۰۰ شرکت در فضای نمایشگاه به مساحت 5 هزار متر، محصولاتشان را به نمایش می‌گذارند و شرکت‌های بزرگی هم در این دوره حضور دارند.»

سجاد عباسی فشمی گفت: «در بخش کافه سرمایه اینوتکس بیش از ۴۰۰ جلسه سرمایه‌گذاری از هم‌اکنون برنامه‌ریزی‌شده است و در بخش منتورشیپ نیز بیش از ۲۰۰ فرصت مشاوره رایگان در اختیار مخاطبان رویداد قرار خواهد گرفت.»

دبیر یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری با اشاره به تفاوت اینوتکس ۲۰۲۲ با دوره‌های گذشته گفت: «امسال برخلاف سال گذشته که دو استیج برگزار شد، شاهد برگزاری سه رویداد استیج خواهیم بود.استیج اول  با موضوعات عمومی کسب‌وکاری در حوزه فناوری است. استیج دوم نکستیشن با موضوعات تخصصی بررسی ترندهای آینده تکنولوژی نظیر متاورس و بلاکچین است و سومین استیج نیز فروم حکمرانی است که موضوع آن بررسی حکمرانی فناورانه در حوزه دانش‌بنیان خواهد بود.»

سجاد عباسی فشمی گفت: «امسال در نمایشگاه اینوتکس میزبان اختتامیه رویداد بین‌المللی کنز نیز هستیم که رقابت بین دانشمندان و پژوهشگران برتر کشورهای اسلامی است. در این دوره از رویداد علمی کنز ۵۶۰ طرح از دانشمندان ۲۰ کشور مسلمان به رقابت پرداختند. در این رقابت‌ها در ۶ حوزه و در هر حوزه 3 تیم به مرحله نهایی راه یافتند و فینال آن هم‌زمان با اختتامیه اینوتکس بین این ۱۸ تیم برگزار خواهد شد. درنهایت در هر حوزه فنی یک پژوهش و پژوهشگر برتر معرفی خواهد شد.اینوتکس امسال میزبان برگزاری چندین رویداد ارائه نیاز فناورانه نیز است. در رویدادهای ریورس پیچ امسال صنعتگران حوزه نفت، هلال‌احمر، صنایع غذایی و ۶ حوزه صنعتی مختلف دیگر نیازهای فناورانه خود را معرفی کرده و شرکت‌ها و افراد حاضر در نمایشگاه که پتانسیل تأمین و برطرف کردن این نیازها رادارند، برای همکاری و عقد قرارداد اعلام می‌کنند. گفتنی است سال گذشته در این بخش روزانه حدود ۴ میلیارد تومان قرارداد همکاری منعقد شد.»

دبیر یازدهمین نمایشگاه اینوتکس در پایان گفت: «اینوتکس امسال شاهد برگزاری یک رویداد ویژه مختص هکرها با عنوان هکرهای دوست‌داشتنی است. همچنین برنامه‌ها و رویدادهای بسیار متنوع دیگری نیز وجود دارد که مخاطبان با مراجعه به وب‌سایت نمایشگاه اینوتکس می‌توانند از آن‌ها باخبر شوند.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.