راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

از مسابقه تعاملی نرم‌افزار فام رونمایی شد

در ادامه کمپین ۳۶۰ نرم‌افزار فام با عنوان «با فام سخن بگو»، مسابقه تعاملی این نرم‌افزار در برنامه یکصد شبکه ورزش صداوسیما راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فام، این مسابقه که در راستای مسابقه انتخاب قهرمانان قرن ورزش ایران طراحی شده، ابزاری برای افزایش تعامل مخاطبان فام با این نرم‌افزار است. کاربران فام می‌توانند هر روز از ساعت ۱۹:۱۵ به‌صورت زنده از شبکه ورزش سؤالات مسابقه را مشاهده و از طریق نرم‌افزار فام به آن پاسخ دهند. برای سهولت کاربران بنری با عنوان «مسابقه فام‌کیو» در داخل نرم‌افزار فام قرار گرفته که کاربران با کلیک روی آن هر روز می‌توانند در مسابقه شرکت کنند. هر روز میان تمامی کاربرانی که به هر ۱۰ سؤال این مسابقه پاسخ درست دهند، بدون قرعه‌کشی جایزه ۵۰ میلیون ریالی تقسیم خواهد شد.

شایان ذکر است کمپیین نرم‌افزار فام به‌عنوان تنها نرم‌افزار سخنگوی پرداخت در ایران از ۱۵ اسفندماه سال گذشته شروع شده و کاربران می‌توانند علاوه بر جوایز متعدد این کمپین، با هر تراکنش یک شانس جوایز بزرگ ۸۰۰ میلیون ریالی فام را که همزمان با فرخنده ایام میلاد امام رضا(ع) برگزار خواهد شد، کسب کنند. شانس کاربرانی که از طریق فرمان صوتی با ربات سخنگوی این نرم‌افزار سخن بگویند، دوبرابر بیشتر است.

گفتنی است فام تنها اسپانسر برنامه یکصد بوده که به انتخاب قهرمانان قرن ورزش ایران می‌پردازد و در راستای حمایت از افتخارآفرینی‌های یکصد سال اخیر ورزش ایران به قهرمانان ملی ورزش ایران پرداخته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.