راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

جشنواره تولید محتوای دانا تا پایان اردیبهشت‌ماه ادامه دارد / دانا؛ پلتفرم آموزش آنلاین ایرانسل

جشنواره تولید محتوای دانا تا پایان اردیبهشت‌ماه ادامه دارد. به نفر اول برگزیده این جشنواره، یک دستگاه مک‌بوک، به نفر دوم یک گوشی هوشمند آیفون ۱۳ و به نفر سوم، یک تبلت سامسونگ اهدا می‌شود. ۲۰ نفر برتر نیز، در سایت دانا، به‌عنوان برترین تولیدکنندگان محتوا، معرفی می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، «دانا»، پلتفرم آموزش آنلاین ایرانسل، با هدف فرهنگ‌سازی در زمینه استفاده از روش‌های نوین و پیشرو در حوزه آموزش آنلاین، جشنواره تولید محتوای آنلاین را برگزار کرده است.

«دانا»، از تمامی علاقه‌مندان به نویسندگی و تولید محتوای دیجیتال دعوت کرده است تا با تولید محتوای ارزنده و جذاب درباره «عصر جدید آموزش» و «چشم‌انداز تعلیم و تربیت در دوران انقلاب آموزش آنلاین» در این جشنواره شرکت کرده و شانس خود را برای دریافت یکی از جوایز نفیس آن امتحان کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره، می‌توانند محتواهای تولید شده را به صورت محتوای متنی در «مجله دانا» یا در قالب محتوای متنی دیجیتال در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و لینکدین، با هشتگ #داناشو، به اشتراک بگذارند.

به نفر اول برگزیده این جشنواره، یک دستگاه مک‌بوک، به نفر دوم یک گوشی هوشمند آیفون ۱۳ و به نفر سوم، یک تبلت سامسونگ اهدا می‌شود. ۲۰ نفر برتر نیز، در سایت دانا، به‌عنوان برترین تولیدکنندگان محتوا، معرفی می‌شوند.

مهلت شرکت در این جشنواره، تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ است و در پایان آن نیز، وبیناری بر بستر داناپلاس، درباره جدیدترین روش‌های تولید محتوا، با حضور متخصصان این حوزه، برگزار می‌شود.

سامانه دانا و سامانه داناپلاس، دو پلتفرم آموزش آنلاین ایرانسل هستند که دانا در زمینه ارائه محتوای آموزشی آنلاین و داناپلاس در زمینه برگزاری آنلاین کلاس، جلسه و وبینار، فعالیت می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.