راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

فصلی نو در همکاری بانک تجارت و بیمه تجارت‌نو

بانک تجارت و بیمه تجارت‌نو در ادامه همکاری‌های دوجانبه تفاهم‌نامه همکاری جدیدی منعقد کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، تفاهم‌نامه همکاری بانک تجارت و بیمه تجارت‌نو با هدف توسعه همکاری‌های دو مجموعه منعقد شد.

بر اساس این تفاهم‌نامه قرار است خدمات بیمه‌ای متنوع بیمه تجارت‌نو به‌عنوان یکی از محصولات سوپرمارکت مالی بانک تجارت به مشتریان سطوح مختلف بانک ارائه شود. همچنین بخشی از ظرفیت‌های بانک تجارت در شعب و شرکت‌های زیرمجموعه این بانک، همکاری جدیدی را با بیمه تجارت‌نو خواهند داشت.

باجه‌های بیمه تجارت‌نو در شعب منتخب بانک تجارت در کنار شعب این شرکت بیمه‌ای در سراسر کشور خدمات بیمه‌ای را به مشتریان بانک و سایر مراجعه‌کنندگان ارائه می‌کنند.

فعالیت «اپلیکیشن بنو»، اجرای طرح وام بیمه تجارت، پوشش ویژه بیماری‌های خاص، بهره‌مندی از کادر مجرب و توانمند، اخذ گواهی‌نامه ایزو ۹۰۰۱ و حضور قدرتمند در بیمه‌های باربری کشتیرانی و باربری هوایی از جمله وجوه تمایز بیمه تجارت‌نو در صنعت بیمه کشور به‌شمار می‌رود.

بیمه تجارت با همکاری بانک تجارت و با نگرش حمایت از تولید ملی و صنایع داخلی کشور راهکار جامع وام بیمه تجارت را در اختیار سازمان‌ها و صنایع کشور قرار داده است. کارخانه‌های تولیدی و صنایع مادر به واسطه نوع و حجم فعالیت خود می‌توانند تا ۱۵۰ میلیارد ریال متناسب با مبلغ حق بیمه سالانه از این طرح استفاده کنند. این طرح با شرایط جداگانه و تا سقف ۸۰ میلیون ریال، ۱۲ ماهه برای کارکنان سازمان‌ها نیز قابل ارائه است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.