راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

تقی پور رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات می‌شود

گزینه نهایی مدیریت روابط‌عمومی وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات مشخص شده و احتمالاً وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به زودی رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی را منصوب می‌کند.

احتمال دارد امیرعباس تقی‌‌پور به زودی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی این وزارتخانه منصوب شود. یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه نمایشگاه تلکام با اشاره به این‌که طی چند هفته گذشته نام گزینه‌های مختلفی برای تصدی روابط‌عمومی وزارتخانه مطرح بود، اظهار داشت: گزینه نهایی مدیریت روابط‌عمومی وزارتخانه مشخص شده و احتمالاً وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به زودی رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی منصوب کند.

امیرعباس تقی‌پور از فعالان حوزه ارتباطات، مدیرمسؤول ماهنامه مدیریت ارتباطات و عضو هیأت مدیره انجمن روابط‌عمومی ایران است. تقی‌پور مشاور سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، دبیری هشت دوره همایش روابط‌عمومی الکترونیک، عضویت در شورای سیاست‌گذاری پنج دوره همایش ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات و… را در کارنامه خود دارد.

امیرعباس تقی‌پور در خصوص انتصاب به سمت مدیریت روابط‌عمومی وزارت ارتباطات گفت: اجازه دهید اخبار مربوط به انتصابات از طریق روابط‌عمومی وزارتخانه منتشر شود. ترجیح می‌دهم فعلاً در این خصوص صحبتی نکنم.

منبع: ایلنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.