راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

شاکیلید موفق به کسب نشان دانش‌بنیان شد

شرکت شاهراه اعتماد کلید برای راهکارهای احراز هویت و امضای دیجیتال خود موفق به اخذ تأییدیه دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری شد و به جمع شرکت‌های دارنده این تأییدیه پیوست. البته راهکارهای این شرکت از مدتی قبل عملیاتی شده بود، اما در حال‌ حاضر این خدمات به کسب‌وکارها و عموم مردم ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شاکیلید، تصویب قانون «حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات» در سال ۱۳۸۹ آغازگر برنامه دولت برای حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان در سال‌های اخیر بوده است؛ راهکار امضامی که با ارائه اپلیکیشن موبایل امکان دریافت گواهی امضای دیجیتال از مرکز ریشه و امضای فایل‌ها را فراهم می‌آورد، در کنار API ارائه‌شده به کسب‌وکارها (جهت ارسال فایل‌های خود برای امضا)، راهکار کاملی برای امضا در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد.

راهکار احراز هویت شاکیلید نیز در حال حاضر با فعالیت در ۱۲ کارگزاری برای احراز هویت سجام و نیز چند کارگزاری در آستانه فعال‌شدن و همچنین ارائه و تأیید در سامانه ثنای قوه قضائیه، امکان استفاده سایر کسب‌وکارها از خدمات احراز هویت غیرحضوری برای مشتریان خود را نیز فراهم کرده است.

اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت سرویس‌های شاکیلید در نشانی اینترنتی https://shakeylead.com در دسترس است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.