راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

ساختمان شماره ۲ ایران‌کیش افتتاح شد

ساختمان شماره ۲ ایران‌کیش واقع در خیابان میرعماد با حضور رئیس و اعضای هیئت‌مدیره، مدیرعامل، معاونان و مدیران ارشد شرکت کارت اعتباری ایران‌کیش افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی ایران‌کیش، بهزاد درگاهی، رئیس هیئت‌مدیره ایران‌کیش در خصوص اهمیت ساختمان جدید برای این شرکت گفت: «با توجه به گسترش فعالیت‌های ایران‌کیش و توسعه کاری این شرکت در کنار سیاست ارتقای رتبه و جایگاه آن، ضرورت این ساختمان احساس می‌شد و خوشحالیم که امروز این مهم به تحقق پیوست. باید افتتاح این ساختمان را به‌عنوان یک فرصت مغتنم و نویدبخش روزهای بهتر در آینده ارزیابی کرد.»

به گفته او، افتتاح این ساختمان، هم به تمرکز در معاونت‌های گوناگون و هم برنامه‌هایی که  ایران‌کیش در دستورکار دارد، کمک بسیار بزرگی می‌کند. این توسعه‌ها در سیستم بانکی نیز وجود دارد. کارهای گسترده ایران‌کیش، نیاز به این ساختمان را ملموس می‌کرد. گزارش چهارماهه اخیر این شرکت نشان از تعهد ایران‌کیش در فراهم‌آوردن EPS و سودآوری مورد نظر دارد، امیدوارم با توجه به تیم فنی متبحر این شرکت، در آینده بهترین شرایط تجاری و مالی را تجربه کنیم.

درگاهی با اشاره به اینکه همواره میان شرکت‌های پرداخت و بانک‌ها تضاد منافع وجود دارد، گفت: «خوشحالیم که ناکنون آن تضاد معمول منافع میان بانک و شرکت‌های پرداخت، به تطابق منافع بانک تجارت و ایران‌کیش تبدیل شده است.


همکاری با مخابرات در IPG


پیمان طبری، مدیرعامل ایران‌کیش نیز در مراسم افتتاحیه این ساختمان با بیان اینکه امروز یکی از خواسته‌های قدیمی ایران‌کیش محقق شده، گفت: «با وجود این ساختمان امکان گسترش فعالیت‌ها برای ما هموارتر شد و جا دارد از اعضای هیئت‌مدیره که به من اعتماد کردند، تشکر کنم. جدای از ارائه و بهبود خدمات، وظیفه ما این است که جایگاه ایران‌کیش را در رتبه‌بندی شاپرک ارتقا دهیم و باید پاسخ حسن اعتماد امروز هیئت‌مدیره را به‌درستی بدهیم.

طبری با اشاره به همکاری‌های اخیر بانک تجارت و ایران‌کیش، از ارتقای پروژه زمرد و سیستم کلوزلوپ تسهیلات روی درگاه‌های پرداخت ایران‌کیش خبر داد. مدیرعامل ایران‌کیش گفت: «بانک تجارت و ایران‌کیش به ادبیات مشترکی در اقدامات و پروژه‌ها رسیده‌اند. این ادبیات مشترک با همت و اعتماد اعضای هیئت‌مدیره به وجود آمده و این مسئله وظیفه ما را در شش‌ماهه دوم سنگین‌تر هم می‌کند.

طبری به اقدامات اخیر در حوزه جایگاه بنزین و استفاده از کارت‌خوان‌های ایران‌کیش در آن اشاره کرد و گفت: «به‌زودی چند ده جایگاه بنزین از دستگاه‌های ایران‌کیش بهره می‌برند و می‌توان ایران‌کیش را یکی از شرکت‌هایی دانست که در جایگاه‌های بنزین نیز حضور فعال خواهد داشت و از بازیگران عرصه این صنعت می‌شود.»

او همچنین با نمونه‌خواندن همکاری ایران‌کیش با شرکت پخش فرآورده‌های نفتی افزود: «امروز ایران‌کیش با بیش از ۱۰ هزار کارت‌خوان فعال در فرآورده‌های نفتی از پیشتازان عرصه پرداخت در این حوزه است.»

مدیرعامل ایران‌کیش گفت: «امروز در IPG این ادعا را داریم که می‌توانیم بهترین سرویس‌ها را ارائه دهیم و همکاری‌مان با مخابرات که با همت آقای دولت‌آبادی، مدیرعامل بانک تجارت آغاز می‌شود، نقطه‌عطفی در آینده درگاه پرداخت ایران‌کیش خواهد بود و شرکت باید پاسخگوی اعتمادی که بانک تجارت در این حوزه به ما داشته، باشد.»


ارزش شرکت دوچندان شد


خدامراد بزرگ چمی، عضو هیئت‌مدیره ایران‌کیش نیز با اشاره به افتتاح ساختمان جدید ایران‌کیش اظهار داشت: «قطعاً این ساختمان باعث به وجود آمدن فضای بهتر اداری و تمرکز بیشتر پرسنل شرکت خواهد شد و از سویی باید منتظر بازدهی‌ای بهتر از گذشته نیز باشیم. فراموش نکنیم این ساختمان یک دارایی برای ایران‌کیش و از این پس جزئی از زیرساخت‌های اصلی این شرکت است و ارزش شرکت، همسان با ارزش دارایی‌اش بیشتر خواهد شد. از طرفی این موضوع می‌تواند در تعاملات بهتر و بیشتر با مشتریان هم تأثیرگذار باشد.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.