راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

امکان خرید بسته اینترنت با کیف پول دیجیتال ایرانسل، برای کاربران آی‌اواس فراهم شد

ایرانسل امکان فعال‌سازی بسته‌های اینترنت، از طریق کیف پول دیجیتال را علاوه بر اندرویدی‌ها، برای کاربران سیستم‌عامل آی‌اواس هم فراهم کرد. مشترکان این اپراتور می‌توانند با استفاده از شارژ کیف پول دیجیتال خود، محصولات و خدمات دیجیتال را با سهولت، امنیت و مزایای بیشتری خریداری و فعال‌سازی کنند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکان ایرانسل می‌توانند با مراجعه به بخش کیف پول دیجیتال در اپلیکیشن «ایرانسل من» یا شماره‌گیری کد دستوری #۱*۶* ، کیف پول دیجیتال خود را شارژ و پس از نخستین‌بار شارژ حداقل ۱۰ هزار تومانی کیف پول دیجیتال، دو گیگابایت اینترنت هدیه دریافت کنند.

همچنین به ازای هر بار شارژ کیف پول دیجیتال، تا ۲۵ درصد مبلغ شارژ، به‌عنوان هدیه (شارژ شگفت‌انگیز دیجیتال) به‌ حساب مشترک افزوده خواهد شد. امکان استفاده از این شارژ، برای پیامک، اینترنت و تماس صوتی وجود دارد.

با استفاده از اعتبار موجود در کیف پول دیجیتال، امکان فعال‌سازی آسان بسته‌های اینترنت، پیام پیشواز و نیز محتواهای موجود در اپلیکیشن‌های چارخونه، پیشواز، بازیک و دیجیتون وجود دارد و به‌زودی، امکاناتی مانند خرید اشتراک تلویزیون اینترنتی لنز، پرداخت قبض تلفن همراه ایرانسل و خرید محتوای سایر اپلیکیشن‌های مفید و مورد نیاز نیز به کیف پول دیجیتال ایرانسل اضافه می‌شود.


جشنواره «کیف پولت رو به‌روز کن»


مشترکان ایرانسل می‌توانند با خرید بسته‌های اینترنت از طریق کیف پول دیجیتال خود، در جشنواره ویژه کیف پول دیجیتال ایرانسل شرکت کرده و به قید قرعه، برنده یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۷ اتوماتیک شوند.

خرید بسته‌های اینترنت با اعتبار کیف پول دیجیتال، از طریق اپلیکیشن ایرانسل من یا شماره‌گیری کد دستوری #۴*۴*۶* امکان‌پذیر است.

بر این اساس، هر ۱۰۰۰ تومان خرید محصولات و خدمات دیجیتال بااعتبار کیف پول دیجیتال ایرانسل، معادل یک امتیاز در قرعه‌کشی است. با به دست آوردن حداقل پنج امتیاز، امکان شرکت در این قرعه‌کشی وجود دارد. مهلت شرکت در این جشنواره، ۱۰ شهریورماه ۱۴۰۰ است.


همکاری با کیف پول دیجیتال ایرانسل


کسب‌وکارهای مختلف آنلاین می‌توانند با اضافه‌کردن محصولات و خدمات متنوع و ارزشمندشان به کیف پول دیجیتال ایرانسل، فرصت مناسبی برای عرضه آنها به طیف وسیع مشترکان ایرانسل در بستر دیجیتال داشته باشند.

مشترکان ایرانسل، فقط هنگام شارژ کیف پول دیجیتال از طریق حساب بانکی خود، لازم است رمز دوم حساب را در درگاه پرداخت بانکی وارد کنند و هنگام استفاده از اعتبار کیف پول برای خرید محصولات و خدمات دیجیتال، دیگر نیازی به واردکردن رمز نیست. به‌ این‌ ترتیب، کیف پول دیجیتال، با حذف فرایندهای پیچیده نظیر دریافت رمز دوم پویا یا ایستا (بسته به مقدار شارژ) یا الزام به ارائه اطلاعات محرمانه‌ بانکی، بستری کاملاً امن و آسان برای عملیات‌های پرداختی فراهم کرده و با یکپارچه‌سازی تراکنش‌ها، تجربه کاربری دلپذیری را رقم می‌زند.

همچنین جشنواره‌های گوناگون و هدایا و مزایای ویژه کیف پول دیجیتال، کاربران را به استفاده و خرید بیشتر از کسب‌وکارهای متصل به کیف پول دیجیتال تشویق می‌کند و رضایت از خرید را افزایش می‌دهد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، به بخش کیف پول دیجیتال در وب‌سایت ایرانسل مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.