راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

از راهکار توسن‌تکنو برای دریافت و پرداخت وجه نقد مبتنی بر کیف پول الکترونیکی رونمایی شد

در ملی‌شوی ۴ رونمایی از راهکار شرکت توسن‌تکنو برای دریافت و پرداخت وجه نقد مبتنی بر کیف پول الکترونیکی از طریق خودگردان بانک ملی انجام شد

رونمایی از راهکار دریافت و پرداخت وجه نقد مبتنی بر کیف پول الکترونیکی از طریق خودگردان بانک ملی ایران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور عباس معمارنژاد، معاون وزیر امور اقتصادی و دارائی، محمدرضا حسین‌زاده، مدیرعامل و مسعود خاتونی، معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران و نیز تنی چند از اعضای هیئت‌مدیره و مدیران ارشد این بانک و شرکت‌های ارائه‌دهنده راهکارهای حوزه فناوری‌های مالی، در محل ساختمان مرکزی این بانک دوشنبه، چهارم اسفندماه برگزار و همزمان به‌صورت مجازی در بسترهای الکترونیکی نمایش آنلاین پخش شد.

به گزارش روابط عمومی توسن تکنو، رویداد ملی‌شو با هدف معرفی دستاوردهای نوین بانک ملی ایران هر سال به همت این بانک برگزار شده و طی آن جدیدترین راهکارهای این بانک رونمایی شده و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. در چهارمین همایش ملی‌شو رونمایی از راهکار شرکت توسن‌تکنو برای دریافت و پرداخت وجه نقد مبتنی بر کیف پول الکترونیکی از طریق خودگردان بانک ملی ایران انجام شد.

در حال حاضر بر اساس آمار موجود، بیش از ۹۳ درصد کل تراکنش‌های بانکی الکترونیکی کشور، با مبالغ زیر ۲۰۰ هزار تومان صورت می‌گیرد. این در حالی است که با پیدایش و ظهور کیف پول‌های الکترونیک، این امکان وجود دارد که تراکنش‌های خرد در این بستر صورت پذیرند و البته با گسترش استفاده از کارت‌های بانکی و توسعه اپلیکیشن‌های بانکی، مبادله پول نقد هنوز امری اجتناب‌پذیر است.

با استفاده از راهکار جدید ارائه‌شده توسط توسن‌تکنو برای بانک ملی ایران، به‌راحتی می‌توان در هر ساعت از شبانه‌روز و از طریق اپلیکیشن کیف پول الکترونیکی بانک ملی ایران، دریافت و پرداخت وجه نقد را مبتنی بر کیف پول الکترونیکی روی ماشین‌های بانکی خودگردان انجام داد. این راهکار با استفاده از منوی موجود در اپلیکیشن کیف پول الکترونیک بانک ملی ایران برای دریافت یا پرداخت وجه نقد آغاز شده و از طریق اسکن کیوآرکد نمایش‌داده‌شده روی خودگردان‌های این بانک ادامه پیدا می‌کند.

این راهکار برای اولین بار در کشور توسط بانک ملی ایران ارائه شده است و می‌توان امیدوار بود که با استفاده از آن، قدم دیگری در راستای خارج‌کردن سرویس‌های تحویلداری از شعبه برداشته شود و تجربه کاربری استفاده از کیف‌پول‌های الکترونیک بهبود یابد.

منبع روابط عمومی توسن تکنو
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.