راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

مبین وان کیش جزو ۳۰ شرکت برتر حوزه‌ رایانه و فناوری اطلاعات قرار گرفت

در بیست و سومین همایش معرفی شرکت‌های برتر ایران، مبین وان حضور خود را در میان پانصد شرکت برتر کشور تثبیت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مبین وان کیش، در بیست‌و‌سومین دوره‌ همایش «IMI-100» که بیست‌و‌ششم بهمن‌ماه سال جاری در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، این شرکت برای بار دوم به عنوان یکی از 500 شرکت برتر ایران برگزیده شد.

در این مراسم که با حضور معاونان وزارت صمت، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از نمایندگان مردم برگزار شد، مبین وان کیش توانست در میان ۳۰ شرکت برتر حوزه‌ رایانه و فناوری اطلاعات قرار بگیرد.

سازمان مدیریت صنعتی در پایان هر سال طی مراسمی شرکت‌های برتر ایران را انتخاب و معرفی می‌کند. این رتبه‌بندی که ۵۰۰ شرکت بزرگ و تاثیرگذار در اقتصاد کشور را معرفی می‌کند ضمن شناسایی جایگاه بنگاه‌های اقتصادی، گروه‌های صنعتی و رشته‌های مختلف کسب‌وکاری؛ تأثیر به سزایی در گسترش رقابت میان بنگاه‌های اقتصادی و کمک به سیاست‌گذاران اقتصادی کشور دارد.

گردهمایی مدیران ارشد شركت‌های دولتی و خصوصی كشور با هدف افزایش سطح همكاری‌های فی‌مابین، ایجاد زمینه برای تعامل بیشتر مدیران و سیاست‌گذاران اقتصادی كشور با مدیران بنگاه‌های اقتصادی، گسترش رقابت بین بنگاه‌های اقتصادی و شفاف‌سازی فضای کسب‌وکار از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.

منبع روابط عمومی شرکت مبین وان کیش
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت