راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

نیک پرداخت با ظاهری جدید / پشت‌پرده تغییر لوگو چیست؟

به‌تازگی نیک پرداخت از لوگوی جدید خود رونمایی کرده است، اما داستان لوگوی جدید چیست؟ چه نیازی باعث شد تا این برند خود را تروتازه کند؟ نیک پرداخت که از ابتدا باهدف ایجاد تفاوت در نحوه ارائه خدمات ارزی آنلاین پا به میدان گذاشت، هیچ‌گاه از تغییر و به‌روز بودن غافل نماند و همواره سعی داشته با گسترش کسب‌وکار خود، سرزمین‌های جدید را کشف کند. همین رویکرد منجر به تغییر لوگو شد.

به گزارش روابط عمومی نیک پرداخت، لوگو و ظاهر جدید، از تغییرات و به‌روز بودن این پلتفرم خبر می‌دهد. نکته بسیار مهم اینجاست که امروز نیک پرداخت، تنها یک پلتفرم پرداخت آنلاین ارزی نیست بلکه با اضافه شدن خدمات خریدوفروش ارزهای دیجیتال، به پلتفرمی با سرویس‌های متنوع تبدیل‌شده است. همین امر به‌خوبی اهمیت پوست‌اندازی این برند را نشان می‌دهد.

لوگوی جدید که از چند دایره تشکیل‌شده، نمایانگر تعامل و انعطاف برند نیک پرداخت است. شمای کلی لوگو که نمادی از کره جغرافیایی است، به فعالیت‌های بین‌المللی این مجموعه اشاره دارد. از طرفی همین حالت دایره، ارائه خدمات متفاوت برای افراد در سراسر دنیا را منتقل می‌کند.

رنگ آبی لوگو در راستای ایجاد حس امنیت و اعتماد انتخاب‌شده است. امنیت کاربران در هر کسب‌وکاری، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و نیک پرداخت با استفاده از رنگ آبی نشان می‌دهد که امنیت، در اولویت کار این سازمان قرار دارد. ضمناً رنگ آبی در دنیای تکنولوژی، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است چون یادآور تداوم و پویایی بوده و از طرفی بی‌خطر و همیشه در دسترس بودن را نشان می‌دهد. درواقع می‌توان گفت که استفاده از چند طیف آبی هم‌زمان در این لوگو، بیشتر از هر چیز دیگری تضمین امنیت را نشان می‌دهد.


سرویس جدید نیک پرداخت


در تمام کشورها و از طریق درگاه‌های معتبر، نقل‌وانتقال آنلاین ارزی ممکن است اما در ایران به دلیل وجود تحریم‌های مالی، این امکان وجود ندارد. همین جای خالی باعث شد تا نیک پرداخت پا به میدان بگذارد که با خدمات پرداخت ارزی خود، تعاملات مالی و انجام هرگونه خریدوفروش ارزی آنلاین را در کشور ممکن کند.

خدمات متنوع نیک پرداخت طیف گسترده‌ای دارد، از نقد کردن درآمد ارزی و پرداخت‌های دانشجویی گرفته تا انواع خدمات پی‌پال، وب‌مانی و پرفکت‌مانی؛ اما اخیراً نیک پرداخت خرید و فروش ارزهای دیجیتال ازجمله بیت کوین، اتریوم، تتر و دیگر رمزارزها را هم به خدمات خود اضافه کرده تا سرویس‌های متنوع‌تری را به کاربرانش ارائه دهد.

به همین دلیل این مجموعه تصمیم گرفت برای ایجاد پویایی بیشتر، در جهت طراحی لوگوی جدید و تغییر ظاهر سایت قدم بردارد. پیشنهاد می‌کنیم حالا که نیک پرداخت تروتازه شده، طعم خدمات متنوع آن را بچشید تا از مزیت‌های تسویه آنی و پشتیبانی ۲۴ ساعته لذت ببرید. خبر خوش اینکه نیک پرداخت به مناسبت تغییر لوگو و ظاهر سایت، هدیه‌ای برای کاربران خود در نظر گرفته و از ۱۰ بهمن به مدت هفت روز با واردکردن کد تخفیف «rebrand99» به ازای هر دلار، صد تومان تخفیف اعمال خواهد کرد. برای استفاده از خدمات نیک پرداخت روی این لینک کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.