بانک‌ها

بانک مرکزی مجوز فعالیت پرداخت الکترونیک سامان را تمدید کرد

نوشته شده توسط رضا قربانی

مجوز فعالیت پرداخت الکترونیک سامان تمدید شد

مجوز فعالیت شرکت پرداخت الکترونیک سامان، برای دوره‌ای جدید از سوی بانک مرکزی تمدید شد.

اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی که مرجع قانونی ارائه‌دهنده مجوز به شرکت‌های پرداخت الکترونیک (‪psp‬) در کشور است، با توجه به عملکرد خوب این شرکت در حوزه ارایه خدمات پرداخت از طریق نصب و پشتیبانی دستگاه‌های کارتخوان، ارائه درگاه‌های پرداخت اینترنتی و سرویس پرداخت از طریق تلفن همراه این مجوز را تمدید کرد.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان در تاریخ ۱۱ آبان ماه ۸۳ موافقت اصولی و در تاریخ ۶ مهرماه ۸۴ مجوز قطعی فعالیت خود را از بانک مرکزی دریافت کرد و هم اکنون ارائه‌کننده خدمات پرداخت الکترونیک به بانک‌های سامان، صادرات، ملی، سپه و سرمایه است.

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */