راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سیناسل بانک سینا چیست؟

بانک سینا در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک، «سیناسل» را به مشتریان این بانک عرضه کرد. پس از اجرای موفق طرح «همبانک سینا» برای مشترکین همراه اول و گسترش اقبال عمومی، اکنون این خدمت برای مشترکین اپراتور دوم (ایرانسل) نیز نهایی شده است.

«سیناسل» خدمتی نوین در عرصه بانکداری الکترونیک است که با استفاده از آن می توان خدماتی نظیر انتقال وجه، دریافت موجودی، صورتحساب، خرید شارژ تلفن همراه، پرداخت قبوض، عملیات انتقال وجه پایا و ساتنا، پرداخت اقساط تسهیلات، انسداد کارت، ثبت چک، مشاهده وضعیت چک های صادره و نظایر آن را در لحظه و آنی به انجام رساند.

استفاده از «سیناسل» همانند “همبانک سینا” (اینجا) تنها با یک شماره گیری ساده و بدون نیاز به نصب نرم افزار بر روی گوشی تلفن همراه مشتریان امکانپذیر است. برای استفاده از این خدمت به اینترنت و GPRS نیازی نیست و تنها با شماره گیری #۷۲۷* از طریق انواع گوشی های تلفن همراه با سیم کارت ایرانسل می توان در یکی از امن ترین بسترهای بانکداری الکترونیک (USSD) خدمات بانکی مورد نظر را به انجام رساند. دریافت و ارسال پیام از طریق “سیناسل” رایگان است.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه کدهای USSD می‌توانید مطلب «USSD چیست؟ به همراه لیست تمام کدهای ussd و توضیحاتی درباره آنها» را در سایت راه پرداخت مشاهده کنید تا علاوه بر اطلاعات بیشتر لیست تمام کدهای USSD دیگر بانک‌ها و شرکت‌ها را مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.