راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

امکان کارت به کارت بانک صادرات از طریق اپلیکیشن پاس

فعال نبودن امکان کارت به کارت از مبدأ بانک صادرات ایران در برخی اپلیکیشن‌های پرداخت یکی از مشکلات دارندگان کارت‌بانک صادرات ایران است. اپلیکیشن پاس که محصول شرکت پرداخت الکترونیک سپهر است، یکی از اپلیکیشن‌هایی است که امکان کارت به کارت از مبدأ بانک صادرات ایران را دارد.

کارت به کارت با اپلیکیشن پاس از طریق ۳ مرحله امکان پذیر است. این مراحل وارد کردن اطلاعات کارت مبدأ و مقصد، تایید اطلاعات کارت مقصد، وارد کردن اطلاعات کارت بانکی جهت پرداخت هستند.

شما می‌توانید در هر یک از فیلدها، شماره‌ی ۱۶ رقمی مربوط به کارت مبدأ و مقصد را وارد کنید.

همچنین می‌توانید از شماره‌های پرکاربردی که از قبل ذخیره کرده‌اید استفاده کنید. مبلغ مورد نظر را به ریال در کادر مربوط به آن وارد کنید.می‌توانید در کادر مربوط، توضیحات پرداخت را یادداشت کنید. دکمه «استعلام» را لمس کنید تا به مرحله بعد بروید.

در صورت تأیید اطلاعات کارت مقصد، برای ورود به صفحه‌ی اطلاعات پرداخت، دکمه‌ی «ادامه» را لمس نمایید. اطلاعات مربوط به کارت بانکی شامل: رمز دوم کارت، cvv2  و تاریخ انقضا را در کادرهای مربوطه وارد کنید.

دکمه «انتقال» را لمس کنید تا فرآیند پرداخت تکمیل گردد. همچنین سقف انتقال کارت به کارت بانک صادرات در اپلیکیشن پاس ۳ میلیون تومان در هر روز است.

منبع پرداخت الکترونیک سپهر
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.