راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

یک مرکز مخابراتی به دلیل شیوع کرونا تعطیل شد / اختلال در سامانه ۲۰۲۱

مخابرات منطقه تهران از تعطیلی مرکز مخابرات شهید توکلی به علت شیوع ویروس کرونا و نیز اختلال در سامانه ارتباط مردمی ۲۰۲۱ خبر داد.

مخابرات منطقه تهران اعلام کرد که با توجه به مثبت شدن تست کرونای تعدادی از همکاران مرکز مخابرات شهید توکلی، پاسخگویی به امور مشترکین این مرکز تا اطلاع ثانوی تعطیل شده و مشترکین مرکز مذکور می‌توانند جهت انجام امور مخابراتی خود به مراکز مخابراتی چیتگر، شهید صالح طبری، شهید زارعی و شهید حق شناس مراجعه کنند. پیش از این نیز مرکز مخابرات شهید قندی در تهران به علت شیوع ویروس کرونا تعطیل شد.

همچنین برقراری ارتباط با سامانه ارتباط مردمی ۲۰۲۱ مخابرات منطقه تهران نیز به دلیل وجود مشکلات فنی تا اطلاع ثانونی با اختلال همراه است. از سوی دیگر به دلیل انجام عملیات کابل برگردان که با هدف توسعه شبکه کابل در تهران انجام می‌شود، ارتباط تلفنی مشترکان ۵ مرکز مخابراتی آیت الله کاشانی، شهید اکبری، شهید بختیاری، شهدای هفتم تیر و شهید مفتح تا ۳ روز آینده اختلال خواهد داشت.

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان مرکز مخابرات آیت الله کاشانی با پیش شماره‌های ۴۴۰۰ الی ۴۴۰۹، ۴۴۹۵ و ۴۴۹۶ در محدوده خیابان‌های باهنر، نیرو، شاهین جنوبی و جنت آباد و در مرکز مخابرات شهید اکبری با پیش شماره‌های ۷۷۱۱، ۷۷۱۲، ۷۷۳۲ الی ۷۷۳۵، ۷۷۷۸، ۷۷۷۹، ۷۷۹۶ و ۷۶۷۹ در محدوده شهرک الغدیر (خانه گستر)، خیابان ۲۴۴ شرقی و بختیاری به مدت ۷۲ ساعت دچار اختلال می‌شود.

ارتباط تلفنی مشتریان در مرکز مخابرات شهید بختیاری با پیش شماره‌های ۵۵۲۰ الی ۵۵۲۳ در محدوده محله بهشتی و شهرک فرهنگیان به مدت ۴۸ ساعت و در مرکز مخابرات شهدای هفتم تیر با پیش شماره‌های ۸۸۸۱ الی ۸۸۸۴، ۸۸۸۶، ۸۸۳۴، ۸۸۳۰ الی ۸۸۳۲، ۸۸۱۴ و ۸۶۰۷ در محدوده خیابان‌های نوری اسفندیاری، ملایری پور، سلیمان خاطر و زیرک زاده و در مرکز مخابرات شهید مفتح با پیش شماره‌های ۲۲۸۴ الی ۲۲۸۹، ۲۶۷۰ الی ۲۶۷۲ و ۲۶۶۴ در محدوده خیابان‌های جلفا، دراج، قهرمان، بروجردی و درنا نیز تا فردا با اختلال همراه است.

منبع فدراسیون فاوا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.