راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

برگزاری رویداد آنلاین همراهانه به ۲۶ تیر ماه موکول شد

رویداد «همراهانه» که با استقبال اهالی نوآوری در سطح کشور روبه‌رو شده بود و قرار بود عصر ۱۹ تیر ماه برگزار شود به ۲۶ تیر ماه موکول شد.

با شیوع جدی ویروس کرونا و اعلام وضعیت قرمز، تیم برگزاری رویداد بر آن شد تا جلسات مشاوره را در فضای آنلاین برگزار کند. اعلام این تغییر، درخواست‌های مشاوره متعددی از اهالی نوآوری در اقصی‌نقاط کشور را به همراه داشت؛ تا جایی که تیم برگزاری «همراهانه» را مجاب کرد تا زمان برگزاری رویداد را به ۲۶ تیر ماه منتقل کند تا افراد بیشتری از سراسر کشور بتوانند خدمات همراهانه بهره‌مند شوند.

همراهانه از دو بخش تشکیل شده است؛ میز مشاوره و میز خدمت تا استارت‌آپ‌ها بتوانند از مشاوره مشاوران زبده و خدمات ویژه ارائه‌دهندگان خدمت در حل مشکلاتشان یاری جویند.

برای حضور در رویداد «همراهانه»، کافی است استارت‌آپ‌ها و مجموعه‌های نوآور به وب سایت «همراهانه» مراجعه و فرآیند ثبت‌نام را تکمیل کنند.

گفتنی است رویداد «همراهانه» به همت پارک علم و فناوری خراسان، شتاب‌دهنده کسب‌وکار فردوسی، شتاب‌دهنده تریگ‌آپ و همراهی برخی از مجموعه‌های اثرگذار که در اکوسیستم نوآوری طراحی شده و قرار است به‌صورت فصلی برگزار شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.