راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

خیابان بدون شعبه، شعبه بدون تراکنش و دگرگونی کسب‌وکار

توسن، شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین، به عنوان حامی ویژه دومین همایش بین‌المللی بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت که به همت پژوهشکده پولی و بانکی کشور برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت.

در این همایش که در روزهای ۲۶ و ۲۷ دی ماه در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود، دکتر فاطمی مدیر عامل شرکت توسن، به عنوان عضو کمیته علمی و همچنین دبیر علمی بخش بانکداری مجازی ویژه نامه همایش و به عنوان سخنران کلیدی، مباحثی را از منظر تحول در سیستم‌های بانکی ارائه خواهد کرد.

«بانکداری الکترونیک: خیابان بدون شعبه، شعبه بدون تراکنش و دگرگونی کسب‌وکار» عنوان سخنرانی وی است که در روز نخست همایش ایراد خواهد شد. در این سخنرانی چالش‌های امروز صنعت بانکداری و پیدایش شبکه‌های اجتماعی به عنوان بستر جدیدی از تبادل اطلاعات، به عنوان مهم‌ترین و کلیدی‌ترین مباحث مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دو سخنرانی دیگر با عناوین بانکداری اجتماعی به منظور بررسی پیشینه این بانکداری اجتماعی در جهان و تجربه گذر این بانک‌ها از بحران‌های مالی و همچنین بررسی بانکداری الکترونیک در کشورهای اندونزی و ترکیه از دیگر سخنرانی‌های شرکت توسن در این همایش خواهد بود. همچنین شرکت توسن در روز دوم همایش، سه کارگاه تخصصی با سرفصل‌های راهکارهای پرداخت همراه، هوش عملیاتی در نظام‌های پرداخت و EMV ارائه خواهد کرد.

همزمان با همایش بین‌المللی بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، نمایشگاه جنبی نیز دایر خواهد بود و شرکت توسن در این نمایشگاه به معرفی محصولات و خدمات خود نظیر کیف پول الکترونیک، تکنولوژی NFC، تکنولوژی USSD، هوش عملیاتی OI و معرفی شبکه همکاران تجاری خود خواهد پرداخت.

منبع: دنیای اقتصاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.