راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

دومین شماره همشهری دیجیتال منتشر شد؛ لینک دانلود رایگان

شماره دوم ضمیمه هفتگی روزنامه همشهری که نگاهی مردمی، همه‌پسند و غیرتخصصی به حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات دارد، سوم دی ماه منتشر شد.

در شماره جدید این ضمیمه که فقط در شهرهای بیرون استان تهران توزیع می‌شود، موضوعاتی همچون اخبار داخلی و خارجی حوزه فناوری اطلاعات، نسخه جدید سری بازی‌های لِگو، برترین تبلت‌های هفت اینچی موجود در بازار و کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌ها و سایت‌های هفته مورد بررسی قرار گرفته و آموزش‌هایی از جمله روند پرداخت آنلاین و خرید اینترنتی ویژه کاربران مبتدی و راه و روش‌هایی جهت مدیریت کارهای شخصی و پروژه‌ها از طریق وسایل دیجیتال تهیه شده‌اند.

همچنین بر اساس این گزارش، در صفحه آخر این ضمیمه، علی ضیا (مجری رادیو و تلویزیون) یادداشتی اختصاصی درباره استفاده شخصی‌اش از لوازم دیجیتال نوشته است.

 Hamshahri-Digital-2-Cover-way2pay-91-10-07

 امیرجلال‌الدین شوکتی در بخشی از سرمقاله این شماره با نگاهی به موضوع هک سیستم‌های کامپیوتری از طریق مهندسی اجتماعی یادآوری کرده است: “برخی از شرکت‌ها و سازمان‌ها که سرمایه زیادی در جهت ایجاد بسترها و فایروال‌های امنیتی روی شبکه‌شان خرج می‌کنند، هیچ کلاس آموزشی و مانوری برای متمرکز کردن حواس اپراتورهای سیستم به هکرهایی که می‌خواهند از طریق مهندسی اجتماعی وارد شبکه شوند برگزار نمی‌کنند.

به همین دلیل است که لزوم تعلیم در این زمینه -چه به کاربران معمولی و چه به کارمندان شرکت‌ها- از سوی رسانه‌های جمعی همچون صدا و سیما و معاونت دیجیتال وزارت ارشاد، بیش از هر زمانی احساس می‌شود. کما اینکه تا کنون کارهای مختلفی برای آموزش خطرات دیگر فضای مجازی انجام شده و تیزرهای متعددی با همکاری این دو ارگان منتشر شده که هرچند کافی نبوده، اما جای تقدیر دارد.”

همشهری یکی از موسسات مطبوعاتی بزرگی است که در سال‌های اخیر با انتشار مجلات و ضمائم متعدد بخش زیادی از کیوسک‌های مطبوعاتی را در اختیار گرفته. حالا نیز ضمیمه دیجیتال این روزنامه با صدها هزار تیراژ روزهای یکشنبه برای غیرتهرانی‌ها منتشر می‌شود.

شما می‌توانید نسخه PDF آن را با کیفیت متوسط به رایگان از سایت یک پزشک دانلود کنید.

منبع: یک پزشک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت