راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

یازدهمین رویداد فیناپ با محوریت «بررسی روند توسعه فین‌تک ایران» برگزار می‌شود

یازدهمین رویداد فیناپ با محوریت «بررسی روند توسعه فین‌تک ایران طی سال‌های گذشته»، روز پنجشنبه اول اسفند سال ۹۸ با حضور جمعی از مدیران، متخصصان و کارشناسان حوزه‌های مالی، اصحاب رسانه و افراد متخصص و علاقه‌مند به حوزه فین‌تک در دانشگاه امیرکبیر، سالن مولانا برگزار می‌شود.


سخنرانان یازدهمین رویداد فیناپ


در بخش سخنرانان رویداد فیناپ، علیرضا ذوالفقاری، مدیرعامل استارت‌آپ کیلید، نیما نامداری، معاون توسعه و نوآوری شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا و محمد آجدانی، مدیرعامل شرکت سیمرغ تجارت، درخصوص موضوعات مرتبط با فین‌تک ارائه‌ خواهند داد.


پنل‌های تخصصی یازدهمین رویداد فیناپ


در فیناپ یازدهم، پنل‌های تخصصی با محوریت بیان چالش‌های حوزه فین‌تک برگزار خواهد شد.

در پنل «سرمایه‌گذاری و فین‌تک»، محمود کریمی، مدیر شبکه نوآفرینی پلنت، حسین خسروی، مدیرعامل ادونچر، آرین افشار، مدیرعامل فینووا و صابر خسروی، مدیر مرکز نوآوری ویکست به بحث و بررسی روند سرمایه‌گذاری در فین‌تک می‌پردازند و پنل دوم با عنوان «رگولاتوری و فین‌تک» نیز با حضور مدیران بانکی و فناوری کشور برگزار خواهد شد که در این پنل مهران محرمیان، معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، مرتضی ترک‌تبریزی، معاون فناوری اطلاعات بانک ملت، نیما امیرشکاری، کارشناس بانکداری الکترونیک و فناوری‌های مالی و مهدی عبادی، دبیر انجمن فین‌تک حضور خواهند داشت.


جایزه نهال فین‌تک ایران


بخش «جایزه نهال فین‌تک» بخش جدید رویداد فیناپ است که برای نخستین‌بار در صنعت فین‌تک ایران منتخب‌های این حوزه را معرفی و از آنها تقدیر خواهد کرد. این بخش که با همکاری کمیته‌ای علمی متشکل از مدیران و متخصصان حوزه فین‌تک درحال برگزاری است نتایج نهایی آن روز یکم اسفند و در بخش پایانی رویداد فیناپ اعلام خواهد شد.


ببینید: نظرسنجی اولین دوره جایزه نهال فین‌تک آغاز شد


در بخش نهال فین‌تک رأی‌گیری مردمی هم در وب‌سایت رویداد فیناپ فعال است و علاقه‌مندان می‌توانند به نامزدهای منتخب خود رأی داده و نتیجه آرای مردمی را مشاهده کنند.


فیناپ‌فان


این بخش جدید نیز بخش طنز رویداد فیناپ خواهد بود که جزئیات آن به‌زودی اعلام می‌شود.

گفتنی است؛ تیم فیناپ بخشی از درآمد بلیت‌فروشی یازدهمین رویداد فیناپ را به مؤسسه خیریه کودکان فرشته‌اند اختصاص خواهد داد و تمام شرکت‌کننده‌ها با خرید بلیت می‌توانند در این کار مشارکت کنند.

 علاقه‌مندان جهت حضور در رویداد و اطلاع از جزئیات آن می‌توانند از طریق این لینک ثبت‌نام کنند. همچنین، آخرین اخبار و اطلاعات در وب‌سایت این رویداد در این نشانی و در شبکه‌های اجتماعی آن با شناسه finupevent قابل مشاهده است.


مخاطبان راه پرداخت می‌توانند با کد تخفیف way2pay11، از تخفیف ۳۰ درصدی برای ثبت‌نام در این رویداد بهره‌مند شوند.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.