راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

رییس مرکز فناوری اطلاعات بیمه مرکزی از شرکت داتین بازدید کرد / معاون راهکارهای بیمه‌گری داتین: بیمه پاسارگاد، حکمت، کوثر و باران مشتریان نرم‌افزار جامع عملیات بیمه‌گری داتین هستند

0

رییس مرکز فناوری اطلاعات بیمه مرکزی ضمن بازدید از محل شرکت داتین، از نزدیک در جریان روند فعالیت‌های این شرکت در صنعت بیمه قرار گرفت.

در این بازدید که با همراهی حمیدرضا اکبری؛ معاون راهکارهای بیمه‌گری داتین انجام شد، توضیحاتی در خصوص سابقه فعالیت داتین در صنعت بیمه و مزایای نرم‌افزار بیمه‌ای این شرکت ارائه شد. به گفته اکبری، در حال حاضر شرکت‌های بیمه پاسارگاد، حکمت، کوثر و باران (در شرف تأسیس) مشتریان نرم‌افزار جامع عملیات بیمه‌گری (Core Insurance) داتین را تشکیل می‌دهند.

ببینید: معاون راهکارهای بیمه‌گری شرکت داتین: سال گذشته مجموع جذب منابع در صنعت بیمه ۴۵ هزار میلیارد تومان معادل منابع یک بانک خصوصی کوچک بوده است

سیدقاسم نعمتی؛ رییس مرکز فناوری اطلاعات بیمه مرکزی در جریان این بازدید با بیان اینکه صنعت بیمه باید در خود تغییر ایجاد کند، گفت: «بخشی از این موضوع در حیطه اختیارات صنعت بیمه و بخش دیگری مربوط به فضای کسب‌وکار است. متاسفانه، شرکت‌های فعال در حوزه core insurance به تعداد انگشت‌های دست هم نمی‌رسند و در این حوزه بسیار عقب هستیم که باید در راستای افزایش تعداد بازیگران این صنعت، قدم‌های جدی برداشته شود.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.