راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

محصول همکاری پارمیس و زبراسیا آماده معرفی به صنعت خرده‌فروشی کشور در نخستین نمایشگاه ایران ریتیل شو

0

مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از روز نهم تا دوازدهم آبان‌ماه امسال شاهد برگزاری اولین نمایشگاه بین‌المللی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته است. نمایشگاهی که به‌عنوان نخستین تجربه جدی در این زمینه می‌تواند در توسعه شبکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و صنعت خرده‌فروشی کشور، نقش موثری را ایفا کند.

فناوری اطلاعات پارمیس و شرکت زبراسیا با مشارکت یکدیگر در اولین دوره از این نمایشگاه حضور پیدا کرده و راه حل مشترکی را رونمایی خواهند کرد. پارمیس با راهکار دانش‌بنیان خود با نام پارمیس ۳۶۰ و مبتنی بر تکنولوژی RFID که توسط زبراسیا عرضه شده است در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.

شرکت زبراسیا از سال ۱۳۸۱ به صورت کاملاً تخصصی در زمینه فناوری‌های بارکد، RFID و POS فعالیت دارد. این شرکت همواره کوشیده است تا به عنوان یک شرکت پیشرو در توسعه راهکارها و سیستم‌های شناسایی خودکار و جمع‌آوری داده‌ها، بهترین و کامل‌ترین مجموعه خدمات و محصولات تخصصی را در این زمینه، تأمین و ارائه کند.

پارمیس ۳۶۰ اولین راهکار یکپارچه مالی مالتی پلتفرم و مبتنی بر کلود در ایران است که امکان بهره‌برداری از سخت‌افزارهای مختلف با سیستم عامل‌های متنوع را در اختیار کاربر قرار داده و علاوه بر کاهش هزینه‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری امکان دسترسی از هر مکان و در هر زمان را در اختیار کاربر و مدیران صنعت خرده‌فروشی قرار می‌دهد. لازم به ذکر است یکپارچگی پارمیس ۳۶۰ با تکنولوژی RFID، توانسته است علاوه بر موارد ذکر شده، باعث افزایش عملکرد، امنیت و یکپارچگی خرده‌فروشی‌ها شود.

این نمایشگاه که در تقویم نمایشگاه‌های بین‌المللی نیز گنجانیده شده، با اهدافی مانند انتقال تجربیات داخلی و بین‌المللی و همفکری پژوهشگران و دست‌اندرکاران صنعت مذکور و شرکت‌های فعال در این حوزه برگزار می‌شود که برگزارکنندگان و شرکت‌کنندگان در این رویداد به آن توجه ویژه‌ای دارند.

این رویداد از ۹ الی ۱۲ آبان ماه ۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود و پارمیس در سالن ۵، غرفه ۱۱ حضور دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.